Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 525tds e34 300 ezerért...

BMW 525tds e34 300 ezerért mennyire lehet sz. Póroller?

Figyelt kérdés

2018. jan. 3. 22:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
300 ezerért jó Corsát, Swiftet sem kapsz. De a BMW biztos jó, ha a tulajdonosa dicséri. Meg hát igen, nem kell abba rendes alkatrész, vegyél bontóból, azok mindig hibátlanok negyedáron. Csak remélem nem velem jössz majd szembe az úton, mikor kitörik a futóműved például.
2018. jan. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
25tds-t keresztbe vágni? Nagyjából annyira mint a golfot...
2018. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Leirasbol itekve ugyis megveszi. Majd q honap mulva kerdezd meg tole hogy jo volt e. Ide azt fogja irni h igen kozbe pedig eretvagna a kis szobajaba h igazunk volt.
2018. jan. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Attól az autótól egy lány bugyija se esik le. Felvágni sem fogsz.

Látni egy autón mennyit ér. Mennyire eszi a rozsda.. es inkább szánalmas leszel vele és szánlamasnak néznek téged

2018. jan. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Néha azért akadnak kivételesen jó állapotú bontott alkatrészek pl. anno a Golfomban a kormányművet bontottan vettem 5 évig míg nálam volt az autó nem kellett hozzányúlnom csak a gömbfejeket cserélni, de az is 2 évet kibírt, persze van negatív példa is, de ugyanígy új alkatrésszel is stabilizátorral pl 1 hét és kuka az új, márkát nem írok, de nem az olcsóbb gagyi!

Visszatérve a BMW-re, ha keresztbevágós csapatód érzésed van, akkor valamelyik pályán éld ki magad vagy legrosszabb esetben földút vagy elhagyott parkolók stb..

Ilyen iskolák, meg belváros, lakótelep el kell felejteni!

2018. jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Skacok, tisztába vagyok vele,hogy mindent tudtok, de azért nem kell cinikus f@$zkalapnak lenni :)) Nem fogom megvenni, sedan 320i,vagy 25i-t nézek inkább 400-500 ért,csak érdekelt a véleményetek. De persze tudom,hogy ti mindent tudtok, és hogy idióta vagyok,hogy egyáltalán hogy merem megkérdezni :( Nah de azért ment a zöld kéz, nem leszek f.$zkalap :)
2018. jan. 4. 16:59
 17/23 A kérdező kommentje:
Coupe lenne a vágyam, de azok milliók, ahogy néztem, még 36ból is :D
2018. jan. 4. 17:01
 18/23 A kérdező kommentje:
Azért 20-25i-t kapni már kapni 500 ért nem? sedant. olyan,ami normális? nyilván ezeket mindenki rúgja, nem svájci üzletasszonyok használják kizárólag városban, és hétvégenként autópályán, de hogy azért mégse legyen széthullva :)
2018. jan. 4. 17:02
 19/23 anonim ***** válasza:

Árban lehet kompromisszumot kötni, csak tud hogy mit veszel. Szóval mondjuk egy elhalálozott klíma, kicsit korrodált küszöbök és lehet hogy eladják neked áron alul. Lehet megkérdezte 2 helyen és több százezer lenne a harmadikhoz el se ment pedig ezeket is meglehet olcsóbban is úszni, lehet az rávágta volna hogy 150.000(csak mondtam valamit). A lényeg hogy alaposan át kell nézni és alkudni is kötelező.

Mindig olyan autót érdemes venni, amire majd nem sajnálod a pénzt. Az a lehető legrosszabb megoldás, amikor egy olyanba lapátolod a pénzt, amit ráadásul nem is szeretsz.

2018. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Félretéve a hülye előítéleteket, meg azt a hülyeséget, hogy olcsó BMW-vel csak hülye proli lehetsz... Szóval az a helyzet, hogy nagyon rossz ez a 2.5 TDS motor, nem ajánlott. Inkább vegyél egy 520i-t, aztán eszik, amennyit eszik, de legalább működni fog.
2018. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!