Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvetendő dolog az ha valaki...

Megvetendő dolog az ha valaki 2-3 ezerért tankol a töltőállomáson?

Figyelt kérdés

Én mindig úgy tankolok, hogy ha lemegy a E vonaláig a mutató töltök bele max. 3 ezerért. Mindegyik autómba így tankolok, ha megyek messze akkor persze többet, de városba ( mivel rövidtávozok) mindig kevés pénzért veszek naftát.


Hogy vélekedtek erről? Netán van olyan ki hasonlóképp tankol mint én?


2017. dec. 31. 12:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%
Én mindig teletöltöm. Ugyanoda fogok elmenni, ahová üres tankkal is elmennék, de ha bekerülök egy dugóba nem azon parázok, hogy tólnom kell-e a kútig. Amúgy így nem kell olyan gyakran betérnem a kútra. Nem mellesleg az autónak sem jó, ha kevés az anyag, mert elmelegszik az üzemanyag és nem keni úgy az üzemanyagpumpát.
2017. dec. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%
Csak ha 7 es BMW d van
2017. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
73%
Hát igen, én se szoktam 5 litereket tankolni. De ezt mondhatná valaki a nejemnek is, mert én hiába jártatom a pofám, neki a mániája akkor tankolni, amikor már lassan megáll az autó...
2017. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
semmi gáz nincs ebbe :D nekünk van hogy haverokkal csak el akarunk ugrani valahova 3-an mindenki ad egy ezrest amennyi össze jön bele nyomom azt megyünk :D pl most hogy le esett a hó auchan parkolóba mondták menjünk ki bohockódni velem eggyüt 4-en tankoltam 4 ezerért azt elvoltunk ott egy-két órát azt utcu haza :D semmi ciki nincs ebbe pontosan ugyan úgy néz rám a kutas amikor 12 ezerért tele tankolom mint amikor 3 ezerért tankolok le se kakilnak finoman szólva :D Amúgy F astra :P
2017. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
82%

Nem megvetendő, de nem praktikus (ha egyébként nem gond a tankolás).

Szomszéd kútnál tankolt egy nagy fekete autó. Elment fizetni.

Rápillantottam a kútra, mondom magamban, jó sok fér ebbe a autóba, jobban megnézve 2500 Ft volt a taksa.

Én mindig csurig tankolok, nyáron azért ésszel, olykor (ritkán) beleszaladok a felvillanó sárga figyelmeztető lámpába, de akkor még van 40-50 (de minimum 25) km.

2017. dec. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Pesten laknék akkor biztos én is többet tennék bele, de valahogy nem megy, volt hogy 5 ezerért tankoltam az is 70km alatt kiment meg akkor amikor 2 ezerért tankoltam az is 70 km alatt elfogyott, mindez persze télen és ugyan ott tankolok ( vonal )


Igen amúgy, tavasszal cseréltettem benzinpumpát mert feladta, épp ezért, mondjuk azóta abba a kocsiba félnél tartom a szintet, a többiekbe nem.


Azt gondoltam le leszek szólva, de nem csak rám jellemző.

2017. dec. 31. 13:02
 7/32 A kérdező kommentje:
Na meg a másik, mióta bemutatta a híradó, hogy régi Swiftből hogyan kell lecsapolni az üzemanyagot azóta nem is nagyon MEREK sokat tankolni, utcán állok. Igaz kamerával megfigyelem az autókat, de akkor is ott a félelem.
2017. dec. 31. 13:06
 8/32 anonim ***** válasza:
82%
időpazarlás 1x tankolsz 15-20eft vagy 5-7x 15-20eft
2017. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
31%

Az, hogy mennyit költök benzinre, attól függ, hány km - t megyek (most tekintsünk el vezetési stílustól és egyéb tényezőktől).


Ha csak 2 - 3 ezret teszek bele, kevesebbet fogok menni?

2017. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Volt hogy ezresért raktam bele. Amit huszasokból, ötvenesekből meg százasokból raktam össze.


Kicsit kocsikázni akartam és nem volt pénzem. A szüleim nem tankolják a kocsim, akkor megyek vele ha tankolom is.


18/F

2017. dec. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!