Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Németországban eléggé olcsók...

Németországban eléggé olcsók az autók. Megéri ott venni?

Figyelt kérdés

Van 5.000.000 HUF-om.

Az a tervem,hogy Budapestről Köln-be..

És ott van a jól ismert Renault gyár.

Van ott egy kereskedő,aki az új Renault Talisman-t 4.500.000 HUF-ért adja.

Azt szeretném megvenni. Az 500.000 jó lesz névre íratás, benzin,hazajövetel vele..



Jó ötlet?

Jövőhónapban készülök erre.



2018. jan. 5. 15:06
 1/5 anonim válasza:
80%
Ha külföldről hozol be kocsit akkor annak is van ára, nem? És ha már új kocsit veszel, akkor szerintem azt itthon is megveheted!
2018. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Azért ennek alaposan járj utána , ha itthon a legjobb akciós ajánlatnál megmarad 2-3 kiló akkor talán még megéri .
2018. jan. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt kiszámolhatod, hogy mennyire éri meg.

Azt is beírhatod, hogy mennyibe kerül az útiköltség stb. De a legnagyobb költség a regisztrációs adó, aminek mértéke függ, hogy milyen környezetvédelmi besorolás alá tartozik.

[link]

2018. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen renault talizmán változat, de a legolcsóbb 2017-es gyártású is 6,8 millió Ft-tól kezdődik.

Azt hiszem euro3-as környezetvédelmi osztályban van,így én összesen 5,2 millió ft-ot számoltam mindennel együtt kb.(Bár nem tudom mennyibe kerülne az útiköltség.)

2018. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az 5let jó. 500 helyett számolj 700at a magyar 27 százalék áfa miatt
2018. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!