Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autóra cseréljem a...

Milyen autóra cseréljem a mostanit?

Figyelt kérdés

Jelenlegi egy BMW 320d 2012/01 havi évjárat, amit cserélni szeretnék. A dízel maradna, mivel családi autó és hosszú távokra van 80%-ban használva.


Viszont olyan autót szeretnék ami olcsóbban fenntartható, de felszereltségi szintben, minőségben ne legyen rosszabb. Ezt az autót 3,5-4 millió körül el lehetne adni, szóval a keret maximálisan 4 millió ft lenne, ami csak az autóra lenne szánva (átiratás,stb külön költség).


Fontos, hogy 4 személy kényelmesen 1 heti csomaggal elférjen benne, motorikusan ne legyen gyengébb a mostaninál (2.0 dízel kb 150 ló).


Röviden milyen autót vegyek ami ugyan ezt tudja, csak nem BMW. :)


Köszönöm, remélem mindent leírtam, ha nem, kérdezzetek.



2018. jan. 5. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Passat?
2018. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha maradsz a németeknél akkor Jetta/ Passat. Ezek közül is a Jetta olcsóbban fentartható.Motorokról nem nagyon tudok nyilatkozni, a dìzelek nem olyan rosszak amúgy a VW- nél...
2018. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sok gond volt a BMW-vel?

Én valami Skodát javasolnék, az utóbbi években nagyon jó kocsikat raknak össze.

2018. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehetőség mint a tenger, Insignia, Astra, Passat, Octavia, Golf Variant etc.
2018. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Német-japánt részesitem előnyben. Használtan lett vásárolva, a váltó adta meg magát másra nem kellet költeni. Pontosabban olyanra nem, ami nem volt láthatáron. A váltó hirtelen jött ( nem vette a lükit, valami fontos szimering adta meg magát amit nem gyártanak sehol, igy teljes valtocsere lett plusz kuplung mert eggyüt sok kedvezmeny kett). Skodák vwek tetszenek, toyotárol is jókat hallottam.
2018. jan. 5. 22:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja a Toyota az szinte nyűhetetlen
2018. jan. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jetta/Passat/Octavia/Superb mind a 2.0-s CRTDI motorral.


A fenti négyesből kettő van is a családban, elégedettek vagyunk velük.


A 4M-s keretből még márkakereskedői garanciásat is kapni, én mindenképp olyat vennék (mindkettőt így vettük).

2018. jan. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lexus, Infinity , esetleg Acura.

Nekem IS volt, igaz , benzines , de megtértem a márkához.

6 BMW-m volt (egy kabrió még maradt).

2018. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mazda 6
2018. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!