Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit ajanlanatok elso autonak?

Mexus kérdése:

Mit ajanlanatok elso autonak?

Figyelt kérdés
Ezek jottek eddig szoba, Cordoba, Golf III, Corsa B es Opel Astra F-G.1.4/1.6-os motorral.Benzines erdekelne csak, mivel ha jol tudom a dizelnek nem tesz jot a kis tavok megtetele. Sokat segitene az is ha olyan irna aki vmeik tipust ma is hasznalja akar napiszinten.

2018. jan. 6. 01:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Volt Golf III 1.9 TDI-m, 6 felett még akkor sem evett, amikor dolgozni jártam vele. Ha nem rohadt volna, nem adom el soha.
2018. jan. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A dolgozni járást úgy értettem, hogy napi 2x10 km, tehát nem hosszú táv. Jó kis autók azok, csak hát nagyon nehéz jót találni belőle. Az enyémben valósnak tűnő 250ezer körül volt, az még a világból ki fog menni, ha a következő tulaj rendberakja a karosszériát.
2018. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én a magam részéről nem győzök csodálkozni a Ford Focuson. A nejemnek van egy 2004-es 1.8-as benzinese, ami egy generátor-, valamint egy kipufogócserén kívül csak a napi karbantartást igényelte eddig. (245e km)
2018. jan. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!