Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért zavarja be az erősítő...

Tibbor kérdése:

Miért zavarja be az erősítő az autó rádiót?

Figyelt kérdés
Segítség kellene vásároltam egy végfokot az autóba de a rádiót be zavarja már vettem antenna erősítőt is de az sem segít , vettem RCA zavar szűrőt de az sem segített a problémán... ha kikapcsolom a végfokot a rádió rendesen működik de ha be kapcsolom zavarja a rádiót mi a teendő ilyenkor ?

2018. jan. 6. 12:21
 1/1 anonim válasza:
Valószínűnek tartom, hogy inverteres az erősítő tápegysége, ami tudvalevően nagyfrekvenciás zavarokat kelt és ezt hallod a rádióban. Egyedüli megoldás, ha a tápegység elején alkalmazol zavarszűrést. Léteznek gyári zavarszűrők, de próbálkozhatsz egy kondi+tekercs+kondi zavarszűréssel is. Az értékeket egy gyári zavarszűrőrő kapcsolásról lesd le! A kondik paralel vannak kötve, a tekercs viszont soros (bár az most nem divat :-D).
2018. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!