Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mely régi típusai megbízhatók...

Mely régi típusai megbízhatók a Mercedes-nek?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy inkább régi felsőbb kategóriásat vennék, mint ugyanannyi pénzért fiatalabb gagyit...

A masszív (rozsdának ellenálló ) kasznin, a megbízható alkatrészeken és az igényes belső téren kívül nem igényelek extrákat. Tehát nem szükséges csomó elektronikus kütyü bele.


2018. jan. 6. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:

A W124 (és korosztálya) koránál fogva rozsdásodik, a W210 alapból hajlamos rá, a W211 már kevésbé. Minél fiatalabb, annál inkább tele vannak elektronikus kütyükkel.

Mindezekkel együtt - ha rendben vannak tartva - megbízhatóak.

2018. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tehát valamely w124-es jó lehet? Kényelmes óvatos utazásra kell, semmi virgonckodás.. :)

Nem vagyok tisztában a Mercik terén. Azt hiszem az 500-asok az erőgépek, de nekem jól lenne a legkisebb teljesítményű is a 124-es szériából... Az újakat meg nem tudnám megfizetni :)

2018. jan. 6. 21:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Leírták, az összes öreg Merga rohad. Ha neked masszív, rozsdának ellenálló kasztnira van szükséged akkor nem a Mercedesnél kell keresgélned :D
2018. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, te (is) leszel az az ember, aki a régi Mercikben hatalmasat csalódna, ha vennél egyet.
2018. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért ez az utolsó válasz pont olyan általánosítás, mint az, hogy a régi Mercik (vagy bármi más) elnyűhetetlenek.

26 éve járok régi Mercikkel, egyikben se csalódtam.

2018. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mennyi lenne az a pénz mert van rozsdamentes is csak pénz kérdése.
2018. jan. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

Meggyőzhető vagyok! :)

Ha tudtok más "youngtimer" autót, ami megfelel a feltételeknek, szívesen várom a tippeket.

Egyébként nem kell az sem, hogy nagy köbcentis, nagyon erős motorja legyen.

Kb. 500 e. Ft-ra gondoltam ... tudom, hogy kevés :) ..

2018. jan. 7. 10:51
 8/9 anonim ***** válasza:
A normális állapotú youngtimer Mercedesek egy nullával magasabb összegnél kezdődnek :)
2018. jan. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2milla fölött már azért lehet találni

124atw.hu

2018. jan. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!