Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan illik a motoros utasnak...

Hogyan illik a motoros utasnak kapaszkodni? A vezető derekába vagy az ülésbe?

Figyelt kérdés
Mert mindkettőt szokták
2010. jún. 4. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahová szeretne. Bár előnyösebb, ha a vezetőbe kapaszkodik és amennyire csak lehet, követi a mozgását, mert akkor a vezető a saját mozgásával az utast is tudja mozgatni, kiszámíthatóbb számára a motor viselkedése.

(igaz, ennek néha vannak akadályai)

2010. jún. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha a haverom az utas akkor szigorúan csak a kapaszkodót fogja és a lehető legtávolabb üljön tőlem...max lassabban kanyarodok.Ha lányról van szó akkor egész más! Ha viszont motorost viszel akkor tökmindegy mert nem fog megijedni a döntésektől és nem fog az ellenkező irányba dőlni.le fogja követni a te mozgásodat.legalábbis ez az én tapasztalatom.
2010. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy mi a baj ha egy fiú a motoron a fiú vezetőnek a vállát vagy a derekát fogja, attól még nem lesz b.zi. Én nem ülnék fel egy 1000-es sportmotorra úgy hogy csak a kapaszkodót foghatom mert elfáradna a kezem és leesnék a motorról.

Úgy tudom hogy nagymotornál úgy célszerű hogy előrenyulsz a kezeddel a tankig és ott összekulcsolod. Ha csúszik hátra a kezed akkor a vezető tudni fogja hogy lassabban kell mennie. Akkor kell ezt ha az utas még nem ült motoron vagy nem sűrűn vitték még és ha nagyon erős motorról van szó. 125ösnél sztem lehet kapaszkodóba is kapaszkodni.

2010. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

buz1s vagy nem ez van.

Én sokkal jobban szeretem ha a derekamat fogja akárki mert így jobban érzed a motort.

2010. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Össze ne vesszünk már azon, mi b*zis és mi nem... Egyébként is, férfi férfit ne vigyen motoron! Vegyen a másik férfi is motort, aztán kerítsenek fejenként egy-egy nőt, őket hurcolják! ;-)

(viccet félretéve: ha egy mód van rá, a vezető derekát kell fogni)

2010. jún. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!