Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Ibiza 92es 1.5 90le mi a...

Seat Ibiza 92es 1.5 90le mi a hiba?

Figyelt kérdés
Kap egy képet és hidegen is melegen is leáll akár menetközben is. Van hogy újra indul rögtön van hogy kell neki fél óra is. Gyertya rendben gyújtástrafó jó generátor jó nagynyomású üzemanyag szivattyú tavaly lett cserélve. Mi lehet a baja szerintetek?

2018. jan. 7. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagynyomású szivattyú és gyújtótrafó nincs egyszerre nincs ugyanabban az autóban.

Egyébként ilyet szokott okozni hibás főtengely jeladó

2018. jan. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen képet kap?
2018. jan. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyes! Köszi válaszod. A főtengely kapcsolót hol keressem? Nem rég vettem a kocsit ezért nem tudom hol keressem. Kettes! Azt a "képet kapja"hogy nem indul. :)
2018. jan. 7. 10:16
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsika jelado :)
2018. jan. 7. 10:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a típust de valahol a váltó és motorblokk találkozásánál kell lennie. Az én fordomban felülről megközelíthető. Tiedet nem tudom
2018. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!