Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerelhetek halogénes fényszór...

Szerelhetek halogénes fényszóróba xenont ha a lámpatesten fel van tüntetve, hogy H1 or D2S?

Figyelt kérdés

2018. jan. 7. 20:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Gyári D2S-em van, automata szintezővel, 4300K-s izzóval.

Hidd el ez sem világít reflektorként! Ha jönnek szemben este én sem sokat látok távolra.


De te legalább nem lámpa feltekerésen, meg 1-es álláson való beállításon töröd a fejed!

2018. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

egyértelmű, hogy nem akarok rosszat másnak mert tudom milyen az mikor semmit sem látsz mert szemközt világítanak egy hegesztővel! :)

ki fogom próbálni és majd megírom mi a helyzet!

2018. jan. 8. 01:03
 13/17 A kérdező kommentje:

megvettem kipróbáltam....

alig vakít jobban mint a halogén (mivel sokkal erősebb a fénye) a vetítés képe tökéletes mint a halogénnel előtte csak fehér és erősebb! én 4300k vettem, hogy ne legyen annyira feltűnő :D csak tudnám hova teszem a trafót :P

2018. jan. 10. 17:30
 14/17 anonim ***** válasza:
Csak nem biztos hogy a halogénhez kitalált projektor szeretni fogja a xenont.
2018. jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni, hogy persze projektoros a lámpa! sima foncsorosba nem szabad tenni csak úgy!
2018. jan. 11. 13:25
 16/17 anonim ***** válasza:
#15 Mazda6-ban nincs foncsorozott lámpa, csak projektoros viszont elég sok különbség van a halogén projektor és a xenonhoz tervezett projektor tartósságában.
2018. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen, igen, az elképzelhető, hogy a D2S és H1 jelölés csak azért szerepel egyszerre a lámpatesten, mert a külső burkolat az azonos és így spóróltak a lámpával. A beltartalom pedig jelentősen eltérhet.
2018. jan. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!