Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezekkel a paraméterekkel...

Ezekkel a paraméterekkel milyen autót ajánlatok?

Figyelt kérdés

Családi autót szeretnék vásárolni,a szempontok:

-lehetőleg 7-8 évnél ne legyen régebbi

-elsősorban benzines legye,mivel nagy részt városba lenne használva napi 15-20 km-re, heti kétszer kb 100-120km-es útra.

-mivel családi autónak lenne, 4 fő kényelmesen férjen el benne, normális csomagtartóval rendelkezzen

-nem probléma, ha nem teljesen fapados,örülnék pár extrának

-sedan esetleg kombi érdekelne

-ne legyen túl szerviz igényes, itt nem a kötelezőkre gondolok, hanem ne keljen minden héten szervizbe vinni valamilyen problémával.

-keret kb. 2,5-3 Mft.

Sajnos amit észrevettem, hogy ezekkel a paraméterekkel konkrétan alig benzines a piacon.

Amit találtam:

-Renault Laguna 3 -találtam egy 2 benzines példányt, úgy hallottam egész megbízható autók

-Citroen C5 -ebből is van pár benzines, de nem sokat tudok róluk, népítélet alapján egész jónak tűnik

-Volvo S40/V50 - ez nagyon tetszik,de csak 1,6 dízel van ilyen árban,ezek ha jól tudom peugeot motorok, és elég sok rosszat olvastam róluk.

Mi a véleményetek ezekről az autókról? esetleg ilyen árban ( max 3 Mft), tudnátok ajánlani valami hasonló paraméterekkel rendelkező autót? Kell hogy legyen olyan ami eszembe se jutott.

Várom az ötleteket, előre is köszönöm a segítségetek!


2018. jan. 7. 21:14
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
0%
3millioert azert mar bőven van valasztek...annyiert mar autot is lehet venni nem oedig ilyen ipari hulladékokat mint a laguna meg C5
2018. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ennyiert mar sokkal jobb autokat is lehet venni mint amiket felsoroltal.
2018. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem, pont ez a kérdés.. hogy ennyi pénzért esetleg tudtok jobbat ajánlani, szóval várnám a konkrét ötleteteket. Ha már egyszer amit felsoroltam az "ipari hulladék", hát nem sokkal jutottam előbbre.
2018. jan. 7. 21:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egy Octavia-ra voksolnék.
2018. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Nézegettem Octaviakat is, sajnos azok nagyon nem nyerték el a tetszésem, megmondom őszintén tudom , hogy jó autók , viszont valahogy a skodak sosem tetszettek, nem tudom elmagyarázni miért, egyszerűen nem. Még a superb ami talán tűrhető, megnézegetem azokat is közelebbről.
2018. jan. 7. 21:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Valami szívóbenzinre voksolnék. S40 nem rossz, vagy J Astra 1.6 amit még olcsó fenntartani, esetleg 1.8 Insignia. Aztán ott vannak a japánok Honda Accord, Toyota Avensis, Mazda 6.
2018. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
corolla, avensis, 1.6 ti-vct motoros focus, hyundai elantra, kia ceed?
2018. jan. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mazda 6-ot ajánlom én is. Most vettünk mi is nem rég,egyszerűen imádom.
2018. jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!