Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ciki, ha manapság...

Szerintetek ciki, ha manapság valakinek Skoda Rapidja van?

Figyelt kérdés
Alsó-közép kategória, és olvastam is, hogy nem minőségi anyagokból van összerakva. Megalázó egy ilyennel közlekedni a városban?

2018. jan. 8. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem sokkal cikibb, amikor valaki a Skoda Rapid árának a harmadából BMW-t vesz, és azzal próbálja előadni a nagymenőt. Miért lenne ciki egyébként bármi? Persze tudom, Magyarországon az autó státusszimbólum, de tőlünk nyugatabbra pont lesz@rja mindenki, mivel jársz. Ne gondolkozz ilyekenen, az autó végső soron csak közlekedési eszköz.
2018. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez most megint egy újabb trollkodás a részedről? Gondolom te vagy az, aki szerint egy autó azért lesz megbízható, mert tele van rakva elektronikával...
2018. jan. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy az első írja itthon státusszimbólum az autó, a szomszédnak veszik legtöbben, meg azért hogy a bevásárlóközpont parkolójában mindenki lássa hogy ki a király.

Szerintem nem rossz autó a Rapid, bár én nem vennék VW terméket mert nincs szívómotorjuk.

Amúgy inkább egy ilyen autó becsületesen mint a Q7 és társai adót csalva.

2018. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Inkább egy q7 adót csalva mint egy rapid szerintem!


Amúgy meg az ember nem magának vesz kocsit? Nekem magának kell h tetszen? Miért kell másnak megfelelni? Ha ciki szerinted akkor miért akarsz ilyet venni? Ennyi pénzből tudsz venni egy sukár E60-at is amivel a cigók jampiznak. Attól függ mire kell.

2018. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Miii? Szerintem kimondottan menő, elég fiatal a típus, tehát mondhatni újszerű autó.
2018. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Bánatot nem érdekli, hogy ki mivel közlekedik...
2018. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Annyira összetéveszthetőek a mai autók egymással (ez a Skoda családtagjaira is érvényes), hogy egyáltalán nem ciki.
2018. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%

Attól függ melyik rapidra gondolsz.

Ha az újakra, akkor tök átlagos vagy, a legtöbb ember csak annyit lát, hogy menő új autód van. A bmw/vw fanboyok meg akkor is leszólnának, ha octaviád vagy superbed lenne.


Ha a régi rapidra gondoltál, akkor nemhogy nem megalázó, hanem egyenesen übermenő.

2018. jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%

Az uj rapid egy király gép, szerelhetőségileg , ár érték arányban és alkatrész árban is na meg a saját kategoriájában az egyik legjobban összeválogatott anyag használatú kocsi .

Még az uj fabia is ilyen .

Márkaszrrvizben melozok nekem 1.2TSI kombi fabiám van 2015-ös 170ezer kmvel soha semmi bajom nem volt vele , mivel márkaszerviz álltal magamnak csinálom és nem nagy összeg az alkatrész , uj superbhez kb 3-4x annyiba van az alkatrész

2018. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!