Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha lenne 1,5-2 millió forintot...

Ha lenne 1,5-2 millió forintotok milyen élmény autót vennetek?

Figyelt kérdés

Szeretnek egy masodik autot , most egy terepjarom van amelle kellene valami,mivel azt semmikepp sem adom el.

Valami olyan autora gondoltam, ami vezetesi elmenyben sokat ad, az se baj ha hatso kerekes!

A keret max 2 Mft, inkabb benzinesben gondolkodok. A fogyasztas nem szamit, nem ingazos auto lesz.

Fontos lenne a teljesitmeny kb 180-200 loerore gondolok.

Szerintetem milyen alternativak johetnenek szoba?

Neztem e36-okat attol kicsit felek, nem nehez belenyulni egy olyan peldanyba amire a gatyamat is rakoltom.

Mx5ok tetszenek nem tul erosek de vezetesi elmenyt azt biztos ad, a problema az h 2szemelyes, es hogy nagyon hajlamos rozsdasodni.

Egy alternativanak neztem a regi t5os volvokat, vonzo a turbo meg a 200+ lo.

Ha olyan autot akarnatok, ami nem munkaeszkoz, nem ingazos auto, csak ugy kivennetek mert jo vezetni.. Milyen autot vennetek?


2018. jan. 8. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Én részben "élményautónak", más részben meg néha szükség esetére pont terepjárót vennék....
2018. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Igaz hogy a keret végénél van, tehát 1.8-2 millió vagy még kicsivel felette, de én az E46 330i-t javaslom. 228 lóerő, 300 Nm, 6 henger, hátsókerékhajtás. Ezzel már élmény az autózás, ha van hol kihasználni a képességeit.

Ez is tud rozsdásodni, de nem annyira, mint az mx5. Többen bele is férnek. A Volvo számomra azért nem vonzó, mert elöl hajt. 200+ lóerőt nem tud leadni az útra, mindig kaparni fog. Ez a hátsókerekeseknél egy + élményfaktor tud lenni, ha szeretsz keresztben autózni, de egy elsőkerekesnél maximum gumit füstölni jó...

2018. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ebben az ársávban az MX-5-nél aligha van jobb élmény autó. Nem kell vele gyorsan menni, hogy élmény legyen.

30i-vel az a gond, hogy nem M3 meg nincs alatta sperr.

2018. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Melyik élményautóra nem tudod elverni a világ összes pénzét?


Ha csak egyenesen akarsz gyorsan menni, akkor lehet Volvo is, C70 T5, S60R AWD. Jól összerakott motorok vannak bennük, jelentős "olcsó" tuning potenciállal, 300 lóerő környékére bármelyik stock motort fel lehet vinni.


Ha fontos, hogy hátul hajtson akkor E46 kópé, 330i. Sperrt utólag is alá rakni.

Ha még kabrió is akkor az meg dupla élmény :)

2018. jan. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért vicces számomra ez a kérdés, mert én meg pont terepjárót akarok majd venni offroadra, hasonló élményautóm már van.

Most egy 525i E34-es BMW-t tartok e célra, 192 lovas, sperrdiffi van alatta, minden zsír vele, szeretem. De ha megint vennék, már nem BMW lenne. Hanem valami érdekesség, mint például Audi S4 2.7 biturbóval, hmm, meg is kívántam. A csillagos égig lehet húzni azt a motort ha akarod, és ez már tényleg élmény.

2018. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy régi Audi quattro coupé.
2018. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Maradjunk a 330i-nél kabrióban. Brutális élmény ezen az ársávon. Nagyon feelinges tud lenni jó időben, jó barátokkal jó helyen 😌
2020. jan. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Crysler 300 C .. Az tényleg egy élmény verda !!
2021. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!