Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek első autónak...

Szerintetek első autónak megfelel? Természetesen hitellel lenne egy része.

Figyelt kérdés
Hasznaltauto.hu/szemelyauto/mercedes-benz/c_320/mercedes-benz_c_320_cdi_avantgarde_automata-12366585
2018. jan. 8. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:

persze, még másodiknak is


amúgy a link nem jó

2018. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Beviz Elek ***** válasza:

Ezt már nem veszed meg, elindultam érte.


Ki írja le 2x hogy miadt? Az eladó sem fogalmazni sem semmit nem tud. Frissen regisztrált autó, valóban annyi lehet a km? Gondoltam megnézem azokat a szép üléseket, legfőképp a vezetőét, talán látszódik valami a használatból. Ja, pont arról nincs kép, sem a kormányról. Érdekes.


A legjobb hitelre megvenni, a 3 milliós autóért kifizetsz 4-5 milliót és 10 évre elintézed az életed. Zseniális!

2018. jan. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Természetesen? Hitelre autót venni hülyeség. Annyiért kell venni, amennyit zsebből ki tudsz csengetni.
2018. jan. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 D. Brasco ***** válasza:
Remek ötlet egy ilyen kulfoldrol bizniszre behozott szemetet ilyen horror drágán hitelre megvenni!Egy igazi karrier.......
2018. jan. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hitelre. gratulálok.

vegyél olyan kocsit amit ki tudsz fizetni. ha már a vásárláshoz hitel kell, miből fogod mégis fenntartani, használni?

2018. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, amit fizetnél hitelt, az hiányozni fog a fenntartásnál! ;)
2018. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam , csak egy része lenne hitellel. KB 800 ezer.
2018. jan. 12. 21:06
 8/8 anonim ***** válasza:
azonnal vedd meg
2018. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!