Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milehet a baja lada samarám...

"Kovács" Ernő kérdése:

Milehet a baja lada samarám karburátorának?

Figyelt kérdés

10-15 litert fogyaszt (országuti fogyasztás!)

Egyszer van alapjárat egyszer majdnem leáll alapjáraton . Hablehuzom a mágnesszelepröl a kábelt a motor nem áll le inkább felpörög kicsit.

Kar vb urátort kipucoltam átnéztem lesikoltam de nem változott semmit alapjáratibminőségcsavaron is álitottam de a fogyasztás nem változott .valakinek ötlete?



2018. jan. 9. 10:47
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
100%
Az alapjarat csavaron teljesen felesleges allitgatnod!Egyebkent ekkora túlfogyasztást biztosan nem beallitasi probléma fog okozni,ugyhogy először trivialis dolgokat neznek meg pl:rossz tömítések,eldugult/összeszakadt járatok,felakadó úszó stb
2018. jan. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sok minden befolyásolhatja a fogyasztást, futómű beállítása, gumik típusa/állapota, motor kompressziója, szelepek vezérlése, stb...
2018. jan. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs kilyukadva az úszó? Ha szétszeded és a kezedben van az úszó akkor hallani lehet benne a benzint ahogy lötyög. Már ha tényleg lyukas. Így vagy nem zár rendesen vagy magasabb benzinszintet tart mint a normális. Mindkettő túlfogyasztással jár.
2018. jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szetszedtem az uszo nem lukas uszoszint bevan álìtva karburátorba kicseréltem az összes membránt és fúvókát de meg mindig ugyan az .. nem lehet alapjaratot alitani
2018. jan. 11. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!