Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni kb...

Milyen autót érdemes venni kb 4-500 ezerből?

Figyelt kérdés
Több pénzt nem szánnék rá, és fontos lenne a megbízhatóság, fogyasztás, (főként napi 10-15 km város és faluban használva), és a szervíz igénye ne legyen magas. KB úgy 2003 utáni. Néztem a daewoo kalost, hyundai accentet is, nissan primerát, és a Peugeot 206 ot. Melyiket, illetve még miket ajánlanátok? A leirt autókról mi a véleményetek? A válaszokat előre is köszönöm.

2018. jan. 9. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy 15 éves autót akarsz venni 4-500-ért és legyen megbízható is?
2018. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek nem fognak egyszerre teljesülni. Vegyèl Swiftet: nem fiatal, nem szép, de nem eszik sokat és megbízható.
2018. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értem, hogy ne rohadjon le folyton, de ha netán mégis, akkor olcsó legyen javíttatni. KB ez a lényeg ;)
2018. jan. 9. 21:54
 4/4 D. Brasco ***** válasza:

Tehat megint mint a meseben...hogy keressük azt az autot ami soha nem megy tönkre ha megis akkor 20forint legyen megjavitani stb stb .....mindezt tizenéves vasaktól várva,amiket aprópénzért akarsz megvenni.......

A felsoroltak kozul a kalos a legalja....a 206 agyig tipushibákkal....talan az accent meg a primera ami jo lehet....felteve hogy nincs szitava rohadva egyik sem!

2018. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!