Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Peugeot 206-os 3...

Van egy Peugeot 206-os 3 ajtos autom 2001es evjarat 1.4es benzines motorral. Mit tehetek az alabbi esetben?

Figyelt kérdés
Az utobbi napokban az a problemat eszleltem az auton hogy ahogy megyek az uton barmilyen kicsi bukkanora ra megyek a hatulja nagyokat csattan. Sokan azt mondjak a hidjaval van a problema es hogy cserljem ki a hidjat :) Gondoltam kiirom ha nem muszaj ne vegyek egy egesz hidat :)

2018. jan. 10. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Először mégis jobb lenne megvizsgáltatni egy szerelőműhelyben és aztán majd mondanak valamit.

A csattanás lehet rugó, lengéscsillapitó, vagy bármi törés, lazulás.

Azért felesleges lenne egy komplett hidat venni.

2018. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezeknek sajnos típushibájuk volt a hátsó híd szétkorrodálása és emiatti törése. Lehet te sem úszod meg csere alatt
2018. jan. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem lehet a hidja szetmenve mert rendszeresen az auto rendbe volt tartva Nemetorszagbol volt hozva abszolut egy rozsda folt nincs benne se az aljan se sehol..Km ppedig 170 ezer van benne..Van egy partner a cegnel ahol dolgozok annak a hidja tenyleg szetvan menve de azon latszik is jol..
2018. jan. 10. 17:54
 4/5 anonim válasza:
Nemis a korrózió hanem a tűgörgős csapágy megy szét benne(láttam már 90 e km es autónál is) ilyenkor a kerékdőlés megváltozik és beleér a kasztniba.
2018. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Es ilyenkor mi a teendo? Azt lehet cserelni vagy az egesz hiddal egyutt csak?
2018. jan. 24. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!