Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak milyet ajánlanátok?

Első autónak milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

nem szeretnék használtat venni mert nem bízom bennük, nagyon sokan mondták már hogy eléggé pórúl jártak a használt autójukkal.

nektek mik a tapasztalataitok? mit javasoltok milyen autóm legyen? 3 millióért milyet vennétek ?


2018. jan. 11. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Uj autot meg 3 millaert nem igen kapsz, max ilyen lada, dacia vonal esetleg, azokbol is fapados verziot.


Mi a baj a hasznaltautokkal?

Veszel egy normalis jo allapotut, megcsinalod rajta a kotelezoket es rendben van.

2018. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én talán Dacia Logan MCV-t, de az én vagyok. Egyáltalán nem biztos, hogy neked is az lesz a megfelelő jámű. Amúgy ki lehet fogni jó használt autót is.
2018. jan. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
3millioert valami fapad de luxe lada vagy dacia az ami lesz ha az neked megfelel
2018. jan. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Japánt koreait esetleg VW-s Skodát törlessz , 2-3 évesen cseréld be és mindig új lesz alattad . A kötelező drága szervízek kikerülhetők , keresel egy arcot aki a díj feléért bepecsétel te meg kicseréled a kopott cuccokat olcsóért .
2018. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3 millióért korrekt használtat kapsz, jól felszerelve, olyat amelyen az igényed (méret, üzemanyag, motor, teljesítmény, felszereltség stb stb) újban közelít nullához a fapados lehetőségek száma.

Hozzáértővel át kell nézetni és utánanézni a kiválasztott típusnak és akkor nem jársz pórul a használttal sem

2018. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 millióért talán új Swiftet vennék.
2018. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!