Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell használnom a...

Hogyan kell használnom a nagynyomású mosómat?

Figyelt kérdés
vettem egy bosch aqt 35-12 típusú mosót ami alkalmas arra hogy ne kelljen csapra csatlakoztatni,hanem egy vödörből is alkalmas felszívni a vizet ami nálam nem működik...fogtam egy kb 50cm es csövet amit rácsatlakoztattam a gépre a másik felét meg egy vödörbe lógattam bele...valaki ismeri esetleg ezt a típust? elindítottam a gépet de nem történt semmi sem,majd leállítottam egy 10-15 sec után mert furcsa szag jött belőle amit nem tudom hogy betudhatok az első beindításnak vagy amiért ki is kapcsoltam ennyi idő után hogy valamit rosszul csináltam.
2018. jan. 11. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát talán olvasd el a papírját. az égett szag meg azért volt mert a víz keni a dugattyút te meg szárazan járattad pu nciba sem dugod be a farkad szárazon nem?
2018. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon intellektuális a hasonlatod,köszönjük.Ebből csak azt tudom leszűrni hogy mostanság veszítetted el a szüzességed és már tudod hogy milyen a punci :O
2018. jan. 11. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet neked is ki kéne próbálnod! :)
2018. jan. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Biztos nem. Brr
2020. jan. 6. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!