Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó minőségi nagynyomású mosó,...

Jó minőségi nagynyomású mosó, otthon kocsi mosásra?

Figyelt kérdés

Tudtok valami jót ajánlani,kb 40e forintig?

Mert mióta új kocsimat (nem új,csak álom) akár naponta is szoktam mosni ,mert vérszemet kapok amikor koszos :D

Aztán 600 ft a sima por-t leveretni kis hab+víz,1000-1400 egy rendes...És már inkább megérné venni egyet.


2017. máj. 28. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmi értelme ezeknek az olcsóknak. Egy igazi nagynyomású mosó 3-4 száz ezernél kezdődik,de azt fél kézzel alig bírod megfogni olyan ereje van.

Sima otthoni slagcső ,vödör meg kefe a 40 ezret meg költsd sörre .

2017. máj. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Karcher K2 Compact Car&HOME-t néztem ki.
2017. máj. 28. 15:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Én egy nonename mosót vettem 15 ezer Forintért. Évek óta ezt használom és semmi baja, többszörösen visszahoztam már az árát. Ha tönkremegy veszek egy másikat.
2017. máj. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azért mondom én is :D

Általános szennyeződésekre mint por,kisebb sár,madárpiszokra használnám ,és nem rallykocsi tisztítására ami ki se látszik a már kő kemény sárból :D

2017. máj. 28. 15:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez tetszik most, legközelebb ilyet vennék.

[link]

2017. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is K2 vagy K3 van kärcherből, pontosan nem tudom, de faterom építkezésekre szokta vinni és vakolatot szokott lemosni vele, meg persze a kocsit mossuk, bőven jó.
2017. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A magasnyomású magában amúgy sem elég a kosz leszedésére. Akinek sötét autója van, az tudja. :) Gyakran még a pénzbedobós mosók sem mosnak tökéletesen, pedig abból forró, mosószeres víz jön.

Szerintem kell venni egy olcsót, és pár évente kidobni, ha elromlik, mert ahogy mondják, az ipari minőségű az nagyon húzós árban van. Úgyis csak arra érdemes használni, hogy a durva koszt lemosd, és leöblítsd a végén a kocsit.

2017. máj. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ezért gondolkozom habosítón,kis mosóadalék,aztán szennymaró fúvóka...

A madárpiszok meg por kombóra szerintem elég lesz.

Mert havi szinten egy 10x átlag szoktam mosni,most hogy nyár szerintem több is.

2017. máj. 28. 20:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindegyik gáz a karcher az alja. A nilfisk ami elviselhető minőség. Karcher k4em van egy idegi évente javittattam pedig csak 3 autóm van. Boscht vettem utána 2 évente javítottam. A karcher jó most de nem merem bekapcsolni :)) most van egy nilfisk meg nincs tapasztalatom de utána olvasva ez talán ér valamit.
2017. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!