Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért érzem bizonytalanak az...

Miért érzem bizonytalanak az autót?

Figyelt kérdés

Bizonytalanabnak érzem az autót menet közben érezni az út tartásán

Ez elött volt egy másik kicsit nagyobb autó annak olyan volt az út fekvése hogy még 150 nél is simán vette a kanyart lehetett az akár milyen buckás nem csúszkált maga biztosan vette az utat is



2018. jan. 12. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden kocsinak más a futóműve és a vezethetősége. Futóművet nézesd át. Lehet akár szilent probláma is
2018. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezelőtt BMW-vel vagy Audival jártál, most meg átültél egy olcsóbb kisautóba? Tudom hogy kellemetlen, ez ilyen sajnos, meg kell szokni és visszavenni a tempóból.
2018. jan. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most ulok bmw-be ez elott egy opel vectra c volt
2018. jan. 13. 10:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet azért mert kisebb, öregebb, gyengébb futóművű autóról van szó. Vagy szilentek, legéscsillapítók, rossz gumik stb okozhatnak iyleneket
2018. jan. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na akkor ezt benéztem :)) Amúgy a C Vectra is masszív autó, jó futóművel, és volt abból valami sportosabb futóműves is, lehet neked is olyan volt, azzal már szinte sportautó.
2018. jan. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hiába BMW de én jobban szerettem az ölelt oly annyira h lehet visszatérek rá
2018. jan. 13. 12:53
 7/8 A kérdező kommentje:
De hétfőn elvitetem szervízbe lehet szilent probléma aztan mire kijön lehetséges hogy jól fog tapadni
2018. jan. 13. 13:02
 8/8 anonim ***** válasza:
A BMW szó nem azt jelenti, hogy az hibátlan és jobb mint egy opel! A BMW egy tucat divatautó és a 15 éves leélt szarok persze, hogy nem olyan jók!
2018. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!