Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Ebben az esetben mi...

Üdv! Ebben az esetben mi lenne a legmegfelelőbb teendő?

Figyelt kérdés
Adott egy 01.10.-én vásárolt autó használtan, kereskedőtől. A mai nap (12.-én) a szervo elment az autóban. (P/S jelzés világít) 40km-t tettem meg vele a 2 nap alatt. A kereskedővel nem írtunk alá adásvételi papírt, ő csak behozta Németországból.
2018. jan. 12. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, vagy kérd meg h csináltassa meg, ha nem akkor fenyeged meg hogy feljelented és bepereled.
2018. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Nincs adásvételi? Akkor csak ugy aci-nesze üzlet volt?
2018. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A vételi részét nem én intéztem, csak a pénzt adtam hozzá. Én sem értettem miért nem készült adásvételi. A kereskedő kp-ba kérte az árát.
2018. jan. 12. 21:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De nincs adás-vételi akkor h kerül majd a nevedre vagy nem is értem...
2018. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hűha kedves kérdező, ennek nagyon átverés szaga van! Ha jol értelmezem akkor te most odaadtad csak ugy a penzed a kereskedőnek, hogy hozzon neked németből egy autót, amiről semmi papírt nem irtatok? Igy akar a kereskedő le is tagadhatja az egeszet..
2018. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy lehetsz ennyire naív?


Autót kizárólag adás-vételivel és kizárólag a tulajdonosától szabad venni, mert különben csak a szívás lesz vele.


De amúgy én is kíváncsi vagyok, hogy átíratni azt így hogy akartad adás-vételi nélkül?

2018. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a külföldi papírjait adta oda neki és úgy van csinálva, mintha Ő vette volna külföldön a kocsit. Így a kereskedő rátette a saját 200-300e ft-os hasznát és ez papíron nem szerepel neki bevételként. Így történt szerintem!
2018. jan. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a szopás nem az orál.....
2018. jan. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!