Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Rendszámtábla világítást fényerejét hogyan tudnám gyengíteni?

izzó csere nem játszik mert ledes ... de előző tulaj akitől vettem meg baromi erős ledes világítást szerelt be. Ha a búrát lefoliázom ? az lehetséges ha igen milyen színű fóliát vegyek?

jan. 13. 01:25  Privát üzenet  

A válaszok

Hm... alapból nem értem, hogy miért akarod sötétíteni, ha erős ha nem, nyilván zavaróan erős nem lehet, mert akkor már rég a rendőrök állítottak volna meg.

Amúgy meg a csere nem játszik, gyárit csak be lehet építeni a helyére, és nyilván a gyári égőkkel normális fényereje is lesz.

Mert ez a fóliázás, sötétítés stb, megitn eg yolyan dolog, hogy beleköthetnek.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont jan. 13. 02:38 Privát üzenet
Ha az előző tulaj szerelte be, akkor te vissza tudod szerelni a gyárit. Egyébként miért zavar, hogy erős?

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont jan. 13. 03:13 Privát üzenet
Az erős megvilágításnak (is) van egy olyan tulajdonsága hogy sötétben szabad szemmel szinte olvashatatlanná teszi a rendszámot (az egyenetlen megvilágítás miatt). Ezt bizonyos lelkületű autósok szeretik. Nem ragozom tovább... Miért nem játszik az hogy visszateszed a normál izzót?

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont jan. 13. 11:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Attol nem kell félni hogy nem olvashato:D azért nem tudom cserélni mert nincs meg a gyâri modul amibe izzot tudol ranki szal vennem kéne

# 4/8Időpont jan. 13. 11:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Amugy azért zavar mert olyan erõs hogy még a földet is megvilàgitja de rajt az e jelzés az nem azt jelenti hogy nem köthetnek bele

# 5/8Időpont jan. 13. 11:39 Privát üzenet
Bármikor bármibe beleköthetnek, de nem valószínű, hogy fognak. Ha ennyire zavar, vegyél két gyári foglalatot és bele rendes izzókat, nem lesz olyan hatalmas összeg.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont jan. 13. 12:31 Privát üzenet

Gyárit kell visszarakni bele, han incsm eg a foglalat, akkor rendelni kell bele egyet. Ledest úgyis megbuktatják vizsgán.

Sima izzókat tedd vissza bele! Ha ennél is gyengébb fényt akarsz, akkro tegyél bele 24V-os izzót, az félfénnyel fog világítani.

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont jan. 15. 09:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

fél fénnyel ? elég hülyén nézne ki hogy erős világításért megbüntetnek de gyengéért meg nem.

# 8/8Időpont jan. 15. 19:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mazda 5 hogy lehet a rendszámtábla világítást ledesre megcsinálni? Úgy értem nem megcsinálni hanem ki cserélni az izzót ledesre mert nem jöttem rá hogy hogy lehet leszedni az izzó védőt!
Hol tudok venni, rendelni Passat b5.5 rendszámtábla világítást?
Opel Corsa c autón hogyan kell kicserélni az első helyzetjelzőt és a hátsó rendszámtábla világítást?
Rendszámtábla világítást legálisan lecserélhetem egy egyszerű olcsó ledesre, vagy oda is E-számos, műbizonylatos kell?
Hogy lehet kicserélni Suzuki Swift /2008/ a hátsó rendszámtábla világítást?
Hogy lehet egy autóba kicserélni a rendszámtábla világítást ledre?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!