Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gladen RS 08 jó választás...

Gladen RS 08 jó választás lehet? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Egy Opel Astra G-be kerülne, melyben Pioneer MVH-S100UBA fejegység van. 12L-es (gyári ajánlás) zárt ládába kerülne. Árérzékenység miatt egy olcsó, de jobb minőségű (JVC, Sony, JBL) erősítővel lenne majd hajtva. Hangszóróim JVC-k. Nem szétrázatni akarom a kocsit, csak kicsit élvezni a zenét. 80-as, 90-es évek discoi meg néha egy kis Nu metal.
2018. jan. 13. 12:48
 1/8 dirtboy ***** válasza:

elég pici láda,pici nyomó.

szerencsére hifiboltok szoktak 20as nyomókat tartani ládában.

én úgy gondolom be tudsz próbálni majd hasonló 20ast hogy elég e az autódba,vagy többre vágysz.

hogy be tud e illeszkedni a rendszerbe az rs08 azt így nem lehet megmondani.

2018. jan. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Volt egy Blaupunkt GTB 8200 A-m is. Bőven elég volt. Ahhoz képest nem tudom előre lépés-e a Gladen.
2018. jan. 13. 18:39
 3/8 JulesTS ***** válasza:
Csak annyi baja van, hogy 88dB az erzekenysege, ezert ahhoz hogy legyen hangereje is, kene hozza egy monoblock. Inkabb egy Gladen M-Line 10-est vennek a helyedben, 20 literes zart lada kell neki (arban szinte ugyanannyi, a 20 literes lada sem nagy) es 92dB-es erzekenysegevel egy normalis 4 csatornas erosito ket csatornaja hidba kapcsolva eleg neki. Nekem is ilyen van, 2500Ft-bol csinaltam neki ladat MDF lemezbol es JBL GX-A604 ket csatornaja hajtja.
2018. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:
semmiképp nem hangos,az érzékenysége 85dB a megadott 88dBes érték 2,83Vos mérésnél van.
2018. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem lenne jobb választás egy Blaupunkt GTB 8200 A-nál a kérdésben említett cucc?
2018. jan. 13. 22:20
 6/8 dirtboy ***** válasza:

De jobb hangszóró a gladen ha normális erősítőt kap.

az aktív ládák amúgy is gyengék és a blau sem hozza azt a szintet amit egy gladen rs.

nekem rs12 volt,meg korábban mikor még audio system volt a neve a cégnek tőlük volt a kevláros radionom,ami ugyan az a szintje mint ma az rs széri. Az is nagyon jó kis nyomó volt.

2018. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! Erősítőket ezeket néztem:

Sony XM-N502

JBL GX-A602

Pioneer GM-A3702

JVC KS-AX202

2018. jan. 15. 10:21
 8/8 JulesTS ***** válasza:

Ezek nem igazan melynyomok hajtasara vannak. Akkor inkabb a JBL 4 csatornas valtozatat (JBL GX-A604) es az elso szettnek is jutna ket csatorna. Vagy ha az elso szetnek van mar erositoje, akkor egy ilyet a melynyomonak:

JBL GX-A3001.

2018. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!