Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogsi mennyi idő alatt?

Jogsi mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Ti mennyi idő alatt szereztétek meg a jogsit? A kresz vizsgától a forgalmi vizsgáig mennyi idő telt el? Ha én 2 hét múlva kezdem el a vezetést akkor május végére meglehet a jogsim?

2018. jan. 13. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Addig meglehet, nekem kb. 5 v 6 éve volt olyan 4 hónap kb.
2018. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem másfél év volt, de én nem siettem egyáltalán úgy voltam vele hogy jól jön a jogsi de akkor annyira nem volt rá hirtelen szükségem. A kreszre is kb fel évet tanultam mielőtt elkezdtem. Simán megvan május végére.
2018. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A "B"-t 15 éve csináltam, tokkal vonóval kb 4 hónap volt. Meg ha jól emlékszem 3 hét mire megjött a jogsim.

Az "A"-t 4 éve csináltam, durván 2 hónap alatt lezavartuk és kb 2 hét volt mire meglett maga a jogsi.


Amennyiben jelzed az oktatódnak, hogy pörögjetek és mindig tudsz menni a felkínált időpontokon vezetni, akkor megoldható most is 3.5-4 hónap alatt! Feltéve, hogy van érzéked hozzá. Azzal számolj, hogy a jogsi kiállításának ideje szezontól függően eltarthat 2-3 hétig is!

2018. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt nincsenek jósok.

Attól függ hetente mennyit tudsz gyakorolni, és lesznek-e hosszabb szüntetek.

Ismerek olyat, akinek a KRESZ vizsgától számolva két hónapon belül kezében volt a jogosítvány, és ismerek olyat is, akinek fél év volt ez az idő, sőt olyanról is van tudomásom, aki hónapokat várt az oktatóra.

Röviden, az oktatódat kérdezd, lesz-e lehetőséged hetente, rendszeresen gyakorolni nála, plusz tőled is függ, hogy 30-40-50 óra gyakorlás után vizsgázol-e le.

2018. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónap alatt megvolt 10 éve, ha jól emlékszem.
2018. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kb 4 éve van jogsim, akkor az első kresz órától a jogsim postán való érkezéséig alig 3 hónap telt el.
2018. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!