Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Talaltam olyan jogsit ahol...

Talaltam olyan jogsit ahol 1het alatt kezembe volt a jogsi. Ez rendes okmanyirodabol. Ezt hogy csinalják?

Figyelt kérdés

200ezer ft B

300ezer ft B-C


2016. ápr. 29. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Kenőpénzzel és hamisítással.
2016. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Kizárt, hogy 1 hét alatt mindenestül elvégezd, és a kezedben legyen a jogsi. Eleve a kötelező vezetési óra is több mint 1 hét.
2016. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Én csak olyanról tudok, hogy a vezetésben előre vesznek. Tehát a sikeres kresz vizsgától számítva 1 héten belül levizsgázhatsz vezetésből. De attól a jogsid az okmányiroda nem küldi ki hamarabb, mert te VIP voltál az Autósiskolában.
2016. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Koaxk Ábel ***** válasza:
67%

Ez egy működő dolog, úgy hívják, hogy "Okirat Hamisítás" viszonylag kevés iskola hirdeti ezt a megoldást, mert bár jól hangzik, de ez igazából egy ideiglenes papír, amivel ha szerencséd van életed végig vezetsz, ha nem akkor hamar bevonják és még lehet belőle rendőrségi ügyed is.


Egy kollégámat nem is olyan régen ilyesmi miatt rúgták ki, ő véletlenül jó pár évvel ezelőtt letetett egy nyelvvizsgát papíron! :D


Az a szomorú amikor már eltelik akár 10 év és rendezett életed van, netán olyan melóhelyed ahol számít a makulátlan életvitel és már magad sem emlékszel, hogy anno volt ilyen sztori és ezért borul az egész világod!

2016. ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Okmanyirodaban vettem at..7 nap
2016. ápr. 29. 21:34
 6/11 Koaxk Ábel ***** válasza:

A kérdés nem tiszta, te nulláról 7 nap alatt kaptál jogsit, vagy csak találtál egy helyet ahol minden papír után 7 napon belül megkaptad.


Mert az előbbire írtam, hogy bűncselekmény az utóbbiról nem tudok nyilatkozni.

2016. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem már évek óta van jogosítványom de én ahogy beadtam a papírokat az okmányirodába, 1 héten belül nálam volt a jogsi.

Akik később tették le azok heteket vártak rá.

2016. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem értem, ezt a 1 hetes dolgot.

1 hét alatt szerezted meg a jogsid nulláról? Vagyis kresz vizsga, kötelező 30 óra vezetés, rutin vizsga, egészségügyi vizsga? ez mind 1 hét alatt?

VAGY

magát a jogosítványt mint okiratot szerezted meg 1 hét alatt?

2016. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy vetted a jogsit akkor ne csodálkozz ha egy-két hónapra kapsz egy cellát akár.
2016. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha csak az okmányirodai ügyintézésről van szó, akkor az nem csoda! Nem rég módosítottak a jogszabályon, és az okmányok ügyintézési határideje lerövidült 8 napra. Az ANY nyomdában meg elhagyják a töküket is...


De a komplett jogsit Magyarországon, nulláról elkezdve képtelenség akár egy hónap alatt is megcsinálni.

No persze ha van olyan autós iskola, amelyik meghamisítja a vizsgalapokat, akkor igen.

2016. ápr. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!