Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lukoil prémium vagy sima omv?

Lukoil prémium vagy sima omv?

Figyelt kérdés

Csütörtökönkènt olcsóbb és kb egyárban vannak.


Szerintetek?


2018. jan. 14. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A normál gázolaj is tökéletes.
2018. jan. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Inkább sima OMV vagy MOL, esetleg Shell.

Lukoil, meg a hasonló nevenincs kutakra én be nem tenném a lábam.

2018. jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Én eddig akáhányszor tankoltam Lukoil kúton mindig kigyulladt a check engine lámpa. Ha rátankoltam másik kúton egy féltank benzint akkor pár km múlva elaludt. Egy ideje inkább kerülöm.
2018. jan. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lukoil. Ovasd el ezt: [link]
2018. jan. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lukoilt kerülni messziről, OMV-ből pedig az alap benzin és gázolaj is nagyon jó minőségű, ott tankolj.
2018. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A sport kocsiknál számít valamit a jobb üzemanyag átlagos kocsinál teljesen mind 1
2018. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
29 éves Dacia 1310 Lukoiltól elkezdett fulladozni, alig ment, mondjuk nem lepődtem meg, de nem gondoltam, hogy a Lukoiltól van. Tankolok utána a szokásos OMV-nél, láss csodát, olyan szépen kezdett el menni, mint egy nyugati autó, úgy egyből. Akkor szerinted az olcsóbb autóknak nem kell jó üzemanyag?
2018. jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én már csak Lukoilnál tankolok közel 10 éve (Budapesten), mert az össze többi benzinkút benzinjével kb. fél literrel többre jött ki mindig az átlagfogyasztás (Shell-el az élen).

Szóval nálam a Lukoil a nyerő, meglepődve olvastam, hogy másoknál pedig szóba sem jöhet tankolásnál. Úgy látszik, lényeges eltérések vannak ugyanannak a kúthálózatnak a különböző benzinkútjai között is.

2018. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tesztvezetésen rohadtam le a shell kút termékétől.

Ezzel nem kritizálni akarom.

Fűrészembe oilos benya nem indult be. 10%os viztartalma volt és sok mellékolajat tartalmazott.


Omv,lukoil az eddigi legjobb kutjaim

2018. jan. 14. 18:08
 10/11 anonim ***** válasza:

Én a kezdetek kezdetén MOL ellenes voltam, mert lehetett hallani, hogy az ólommentes benzin tartalmazott némi ólomot, ami gallyra vágta az autó üzemanyagrendszerét.

Azóta az egyik legmegbízhatódd felénk, én csak MOL-nál tankolok már 10 éve, semmi problémám nem volt ez idő alatt.

2018. jan. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!