Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első motor. Melyik lenne a...

Első motor. Melyik lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Nemrég meglett az A2-es jogsi. Most állok motor vásárlás előtt. Első motorhoz szeretnék segítséget kérni. Csak chopper, cruiser kategória érdekel. A jogosítvány megszerzésén kívül nem volt még semmiféle tapasztalatom motorok terén. Szerintem lényeges, hogy 190 centi fölött vagyok, szóval a motor mérete is számítana. Főként Honda vt 600 vagy 750 és Yamaha xvs 650 motorokat nézegettem. Árban max. 1,2 millióig mennék. (Mást is megnéznék ezen kívül, ha valakinek van tanácsa.) Szívesen meghallgatnám a tapasztalatokat és tanácsokat, hogy jó lenne-e kezdésnek.

Előre is köszönöm!

19f



2018. jan. 14. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Bár én naked téren mozgok (Suzuki gsx-s1000), de ami nekem bejön a cruiserekből, az a kawasaki vulcan. Vezethető A2-vel is. Eddig 2X láttam (1X szalonban, 1x útközben), nekem nagyon tetszik, annak ellenére, hogy más stílusú motorom van.

[link]

2018. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen, szép motor, viszont nekem elég drága.
2018. jan. 14. 20:02
 3/4 anonim válasza:

A kis nyomatékos Yamaha MT-03 660 is jó választás lehet, illetve a magasságod miatt az ugyanezzel a blokkal szerelt XT660 is.

Lesd meg őket :)

2018. febr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. febr. 3. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!