Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kínai motorok közül melyiket...

Kínai motorok közül melyiket ajánljátok? CROSS, ENDURO

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrégiben elhatároztam magam , hogy venni szeretnék egy motort. Azonban a a kereteim elég szűkösek.

Nagyjából 250 ezer forint alatt szeretnék egy ÚJ kínai crossmotort , endurot. Imádom a terepet. Számomra mindegy mekkora , lehet 50ccm , 125 ccm , 250 ccm. Én egy KXD-DB607 nevű mocit néztem ki , azonban szerintetek mennyire megbízhatóak ezek ( azon kívül hogy semennyire egyesek szerint ). Köszönöm ha segítetek!



2017. okt. 8. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért nem hiszem, h mindegy h 50, v 250ccm.

Az 50- essel nem uiszem, h ki tudsz húzni egy 200kg- os faágat az erdőből, mikor rapsickodni mész, v fát lopni.

2017. okt. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem azért mindegy , mert van AM jogsim és legalább használhatnám bárhol. Meg számomra nem az élvezet az első. Egyébként 178cm magas vagyok és 63 kg. Osztok szorzok az előző mocim , amely 50-es volt. Aprilia sx 50 (2008) hengerhibával kaptam baráti összegért , de már rengeteg gondja volt.
2017. okt. 8. 14:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Azzal nem tudsz fát lopni az erdőből, hát nem érted?
2017. okt. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vennék kínait.

Rossz anyagminőség, alkatrészellátás 0.

Vegyél Riejut, az enyémet 110-ért sikerült eladnom, mert azt hitték kínai.

6000 km volt benne.

Azt vezetheted legálisan AM-el mert 50 ccm.

2017. okt. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 akos127 ***** válasza:

Nekem a superbyke rmr 125 jott be

ez az elso kinai motorom, munkába járok vele,

45000 km után kapott egy új dugattyut, de nem volt rossz még akkor sem, de szétszedtem mart volt valami zaj benne, az indítónak a szabadonfutója volt rossz, elnyirta a csavarokat. 2008-as, évente 2 szer cserélek olajat egyszer szelepet állítok, 3-4 évenként lánc lánckerekek, évi 2 légszuro, egy gyertya. Minden nagyon olcsó hozzá!

Magyarországon is biztos lehet kapni de itt Angliában a CMOP.com nagyon jó árakkal, minden Kínai és más motorokoz is lehet venni alkatrészt itt. A SUperbyke RMR-ban Suzuki motor van, és ugyan az mint a Sinnis Apache 125, van mégegy hason motor ugyan ezzel a motorral a Lexmoto Adrenalin 125, gyárilag elég utcais a gumijuk mert inkább szupermoto, de itt egy kép terep gumival.


[link]

2017. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!