Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercédest 2000-2006os évjárig...

Mercédest 2000-2006os évjárig érdemes venni? 1-2millio forint kozott? Fenntartani anyagiakban huzos!?

Figyelt kérdés

2018. jan. 15. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem sok jót hallottam róluk....

Ezek már mind mind sok kilóméteresek és az elődjeikhez képest már nem annyira tartósak.


Ismerős E220-asában egyszer kellett adagolót cserélni és kétszer automata váltót, ami nem 2 fillér volt.

2018. jan. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sok helyrol hallok sok mindent de sajnos tényeket nem. Mint pl ilyet, hogy szerelted es tudod..

Sajnos nem talalok arrolsem a neten, hogy melyiket lenne erdemes megvenni..

A c180 classic 1.8as 2000-2004es evjarat nagyon tetszik!

Eddig errol hallottam a legtobb jot!

2018. jan. 15. 17:18
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
100%

Pedig ez a csepp lampas c osztaly pont ez egyik legalja az ebben az idoszakban kaphato merciknek!Egyebkent a 2000-es evek elejerol nem vennek mercit,mindegy melyikrol van szo mert mind hulladek az A osztalytol kezdve az S-ig!Az altalad emlitett osszegbol meg egyebkent tul nagy valasztek nem lesz ami jo is,foleg nem 2006-os evjaratbol!

Ja még annyit hogy ha felmerult benned ez a kerdes....illetve ez a legfontosabb hogy mennyibe kerul majd fenntartani nezzel inkabb mast....mert hidd el akkor a mercedes nem neked valo!

2018. jan. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A gond ott van, hogy a Merci szarokat gyártott ebben az időszakban. Nem jó sem a C, sem az E klass, az S-t ne is említsük ezekből az évekből. Az Audi és a BMW (A4 illetve E46-os 3-as) klasszisokkal jobb autók az akkori Merciktől, ha engem kérdezel.
2018. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és hogy milyen gondok vannak? Rozsdásodás, de az nagyon. Nem tűnik elsőre olyan nagy bajnak, pedig az. Dízeleknél komoly gondok vannak a CDI motorokkal, az injektorok állandóan tönkremennek, nagyon érzékenyek. Mindenféle alkatrész drága hozzá, jóval drágább, mint az Audihoz, vagy a BMW-hez.
2018. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, elcseszett szar motorok azok a CDI-k. :)

[link]

Melyik alkatrésze drágább, mint az Audié és BMW-é? És mennyivel kell sűrűbben cserélgetni, mint azokban?

2018. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os

Igen az. És kb minden drágább hozzá. Pl a befecskendezők is.

2018. jan. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tedd hozzá, hogy "szerintem".


BMW CR porlasztó: 78.000 [link]


Audi PD: 187.000 [link]


Mercedes CR: 75.000 [link]


Nyilván mindnél meg lehet oldani olcsóbban, más forrásból, felújítottal, bontottal. Ez egyazon kereskedő legolcsóbb árai a fenti típusokra.

2018. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!