Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kavicsfelverődés (repedés...

Kavicsfelverődés (repedés nélkül kb jobb felső sarok) buktató műszakin?

Figyelt kérdés
Hétfőn jár le a műszaki ,és csak pénteken tudják megcsinálni a felverődést.
2018. jan. 16. 15:11
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
Elvileg a latomezoben nem szabad legyen felverodes...ha tenyleg a jobb felso sarokban valami felreeső helyen van nem hiszem hogy bukó lenne
2018. jan. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem bukik, ha javítható, és nem zavarja a kilátást.

Az mondjuk érdekes, hogy egy néhány percet igénybe vevő javítást miért nem lehet a müszaki előtt megcsinálni, úgy lenne a biztos.

2018. jan. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, meg se fogják említeni.
2018. jan. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


ha elolvasod, megtudod mi is a helyzet.

2018. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy a lényeg, ha kapsz egy kavicsot a szélvédőre, akkor azonnal - lehetőség szerint - ragaszd le bármilyen ragasztóval (szig.szalag, cellux, átlátszó ragasztó ...stb.), de lehetőség szerint átlátszó fóliaragasztóval. Erre azért van szükség, mert nem lesz szennyezett, később könnyű javítani ezéltal és meggátolja hogy belefolyjon a víz és megfagyjon, majd elinduljon a repedés.

2008-ban vásároltam egy Astra G autót, másnap kaptam egy hatalmas kavicsot az ablaktörlő fölé. Leragasztottam, hogy majd megcsináltatom, aztán nem lett végül is megjavíttatva. 8 évvel rá így adtam el.

Májusban kaptam egy kavicsot az új autómra is, leragasztottam, de szerintem ezt sem fogom megcsináltatni. Műszakin nem szóltak érte, addig nincs baj :)

2018. jan. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!