Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elso indutaskor olyan gondom...

Elso indutaskor olyan gondom van hogy megtekeri a motort begyul pilanatra es olyan hangot add ki mintha elfujna a motor?

Figyelt kérdés
Diseles auto.ha egy csopet tovab varok akkor meg pocre....tanden cserpadlo vagy uzemanyag pumpa.gondolom lasan nyomja motorba azert kel varni sokaig...vagy valakinek otlet??

2018. jan. 17. 06:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kedves "Testvírem",


A helyesírásod alapján nagyon nehéz megállapítani, hogy mit is szerettél volna kérdezni. "tanden, cserpadlo" ezek nem tudom milyen vezérszavak... Vidd el autószerelőhöz átvizsgálásra, itt nem fogja tudni senki megmondani mi lehet az autóddal, senki nem jós!

2018. jan. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
,,Cserpadlo,,. Felvidèki vagy ugye?
2018. jan. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen...gondoltam..nefogjak ertenni..
2018. jan. 17. 07:35
 4/14 A kérdező kommentje:
Tanden cserpadlo olyan...nyomast alitsa elo...nemtudom maskep h hivjak
2018. jan. 17. 07:36
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez lenni egy Madzsar oldal, ha már ide evett a fene és kérdést teszel fel, akkor tanulj meg magyarul!
2018. jan. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 10 deka farhát ***** válasza:
100%
Tandemové čerpadlo, ez így egy kis segítség, hátha valaki képről fölismeri: [link]
2018. jan. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ATP autoteile erre a kifejezésre ezt dobja: fékrásegítő vákuumpumpa
2018. jan. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem pusztán az a gond, hogy nem izzít a kérdező


"Diseles auto.ha egy csopet tovab varok akkor meg pocre" legalábbis ebből arra lehet következtetni

2018. jan. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

üzemanyagszivattyúra gyanakodott a kérdező, ne bántsátok már

kíváncsi vagyok ki hogy beszélne magyarul, ha csak otthon hallana magyar szót, de iskolában, munkahelyen, mindenhol csak tótul szólnak hozzá


Amúgy izzítás... meg kell várni, ez a "Rudolf Diesel emlékperc"

2018. jan. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 crudy ***** válasza:

Rudofl diesel emlekperc... :d de reg hallottam mar ezt.


Szerintem is izzitani kell egy picit itt a hidegekben. Ha modernebb autorol beszelunk es eddig ezt nem produkalta akkor lehet izzitogyertya nyugje van.

2018. jan. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!