Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utólag központi zár?

Utólag központi zár?

Figyelt kérdés

Nehezen zár a bal ajtó, gondolom ki van kopva a zár, így most jobb oldalról kell nyitnom mindent.

Központi nincs benne (peugeot 106)

Néztem univerzális zárakat, az emelőmotor beszerelése nem tűnik nagy melónak, ezzel szemben az elektronikai része már egy kicsit nehézkesnek tűnik.

Valaki csinált már ilyet?

Mire kell figyelni, milyen központit vegyek?

Másik hogy ez kétajtós, és a legtöbb zár ami tartalmazn mindent az 4 ajtót vezérel, nem gond ha én csak az 5 vezetékest és egy követő motort szerelek be?



2018. jan. 17. 13:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy érdemesebb külön venni egy távirányítós vezérlőt és 2 motort?
2018. jan. 17. 13:25
 2/8 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy mivel a zár kb 90%-ban beragad, úgy gondoltam hogy a motort egyenesen annak a belső ajtózáró pöcöknek az oldalára kötöm, így kizárnám azt hogy beragadjon.
2018. jan. 17. 13:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen cégek akik utólag szerelnek be.
2018. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom, de nem szeretnék feleslegesen a beszerelésre is költeni ha magam is meg tudom oldani.
2018. jan. 17. 13:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá nem fogod tudni megcsinálni. Videó és leírás alapján ez nem megoldható, ez jóval nehezebb.
2018. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

keress rá a jutubon...van ilyen beszerelési videó.


ha az ittenit nem találod, nézd meg a franciákat.

2018. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én Peugeot 206-ba szereltettem be utólag.

Ne tudd meg mennyi gond van vele azóta.

2 havonta állítgatni kell,mert valami elmozdul és hol az egyik hol a másik ajtót nem nyitja vagy zárja.

2018. jan. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kokesz kft
2018. febr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!