Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus 2-3?

Ford Focus 2-3?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy autót 1 millió körül. 1.6 benzinesre gondoltam, de még nem döntöttem ezt el. A Focusok szerintem elég férfiasak, nekem nagyon tetszenek. Tudnátok róla mondani véleményeket? Milyen az autó? A Focus 2 1 millió körül már megszerezhető viszonylag kevés km-rel és 1.6-os motorral. Érdemes még pár százezret hozzátenni egy 2008-tól gyártotthoz? Viszont használtautón 200 ezer felett futottak vannak. Talán 1.4-es motorral olcsóbbak, de az meg szerintem elég kicsi egy ekkora kasztniba.

Mi a véleményetek? (Egyébként városban használnám inkább és nem hosszú távra)


2018. jan. 18. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az 1.4 az tényleg kevés, ne a kínálat aljából válassz mert annak hosszabb távon baja lesz. Inkább egy megbízható 2-est nézz, azzal nem lesz gondod, ha odafigyesz a szervizre
2018. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát 1 millió körül inkább focus 2-st tudsz venni. benzines 1.6-os jo kis auto, nekunk is van egy. ha foglalkozol vele, megvannak a kotelezo szervizek, nagyon halas, jo auto. nem egy izomgep, de amire kell, arra tokeletes. autopalyara inkabb rovidebb tavokon jo, hosszabb utra nem mennek vele.(es nem is megyunk)
2018. jan. 19. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ElekTamás88 ***** válasza:
Szia. Én közel a duplájáért vettem 2009 mk2.5, 1.6ti-vct-t. A normál mk2 is tök jó, viszont 1.6 alatt nem érdemes venni. Vannak típus hibái, melyek könnyen és olcsón javíthatóak (pl motortér beázás). A lényeg, hogy korrózió nyomait keresd a kerékjárati íveken és a küszöbön
2018. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!