Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 B6 fenntartása mennyir...

Audi A4 B6 fenntartása mennyire drága?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy prémium márka. De az A4 mégis cdak középketegória, kimondottan erre a modellre azért nem húzható rá a prémium jelző.

Illetve már 10 év felett járnak.

Ennyi idősen mennyire húzós a fenntartásuk ?

Benzinesek érdekelnéne, azon belül is szívó benzin... És mivel ezekből már nem látok hagyományos szívó benzinest, így az FSI motorosok.


Aztvtudom, hogy pl. a futómú kicsit nehezen viseli a magyar utakat. Ezen kívül van még gyengepontja, amire érdemes különösen figyelni ?



2018. jan. 19. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem drága a fenntartása, meg amúgy ha prémium is, akkor mivan?

Egyedül a futóművet drága gatyába rázni ennél a modellnél, de mondjuk meg is éri, mert nagyon jól fekszi az utat.

Van egy szívó benzines motor még a B6-ban, ami bevállalható, az a 2.0 benzin, a korai változatok még csak nem is FSI-k. Létezik 1.6-os is, de az eszedbe sem jusson. Meg van 1.8 turbó, mondjuk én benzinesből csak ezt venném, de na, te tudod. Nagyon jól összerakott autó amúgy, nekem volt, csak TDI, eddigi legjobb és legmegbízhatóbb autóm volt.

2018. jan. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ !


Akkor kicsit jobban körülnézek, ha létezik belőle "sima" kéteztes benzines, akkot az nekem bőven elég lenne...

2018. jan. 19. 09:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt vannak.

A 131 lovas még hagyományos szívóbenzin, a 150 lovasok az FSI-k, ami már közvetlen befecskendezéses. Annyira nagy gond utóbbiakkal sincs, de ha biztosra akarsz menni, akkor a 131 lovasokat nézd.

2018. jan. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm !


Fogyasztásban mennyi a különbség ?

2018. jan. 19. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogyasztást a spritmonitor.de-n nézz!
2018. jan. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!