Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb 2002-es Ford...

Melyik a jobb 2002-es Ford fiesta 1.8 vagy 2005-ös Kia Rio 1.6?

Figyelt kérdés

Igazából műszaki adatok majdnem meg egyeznek annyi, hogy a Fordban van klíma.

Egyáltalán megéri ezekből az autókból vásárolni? Sajnos nem vagyok túl nagy autóguru és bárkit meg kérdezek mindenki mást mond. Az autó utánajárható forrásból lesz (mind a kettő egy helyen van) 150.000 KM alatt.

Mostani állás szerint Én a Kiát szeretném meg venni, de azt mondták azt felejtsem el mert a Kiák nagyon rossz autók. Ha ez így is van a Ford megbízható? Az 1.8 ashoz elméletileg drágák az alkatrészek. Egy pár hasznos infó jól jönne. Illetve ha betéved valami autóguru a kommentelők közé és ezek közül az autók közül egyik sem élhető esetleg javasolna autót ( 2000-2005 évjárat és 1millió alatt szeretném venni). Első autóm lesz.



2018. jan. 20. 12:27
 1/3 Zaporozsec76 válasza:
Általánosságban adnék Önnek néhány tanácsot.Mind a két tipusról tájékozódhat a népitélet nevű oldalon.Nem vagyok KIA párti,de aki azt mondta,hogy rossz autó azzal az illetővel ne konzultáljon autókról!Egyébként nem kilométert veszünk,hanem állapotot!Nekünk 300.000km-t futott dízel Citroen Xsara van,hibátlan,pedig sok nagyokos szerint csak egy"sz@r francia"autó.A km.óra állásnak csak akkor higgyen,ha a hivatalos kekkh.gov.hu oldal is ezt igazolja!
2018. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen a tanácsokat. Időközbe a Kiára esett a választás véglegesen is.
2018. jan. 22. 05:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy napon sem említhető a két vas. A 2004 utáni Fordok eszméletlen jó konstrukciók a Kiához képest.
2018. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!