Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Számíthatok bírságra, ha...

Norbi658441 kérdése:

Számíthatok bírságra, ha magánterületen driftelgettem?

Figyelt kérdés
Általában zárva szokott lenni a kapu de most nyitva volt, hát bementem és csapattám pár karikát viszont a végén észrevettem, hogy kamerával őrzött magán területen járok.Számíthatok bírságra?Ha igen akkor körülbelül mekkorára?

#kamera #BMW #drift #magánterület #BMW E90 #kamerával őrzött terület #hajnali négy #4:00
2018. jan. 20. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy kapsz, mivel magánterületre illetéktelenül mentél be. A driftelgetés nem is igazán ap robléma itt.
2018. jan. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd frl a kapcsolatot a magánterűlet tulajával ha nem állami.

Lehet csak mégpöcköli a homlokad. Meg nem károsítottad. Csak a jóindulatán múlik.

2018. jan. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, igazából már azzal szabályt sértettél, hogy bementél, hiába volt nyitva a kapu, attól az még magánterület, és te illetéktelenül mentél be.
2018. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem, semmi nem lesz belőle, a kamerák azok térfigyelők, így nem lesz semmi féle bírság.


Amúgy ha mész pár karikát 1-esbe az nem számít driftnek, főleg nem egy E90-el amibe nyitott diffi van

2018. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, minden bizonnyal ki fog derülni pár nap mulva.Szerintem a kamerákat csak akkor ellenőrzik ha valami probléma történik.Hiába nyitott difi, tiszta takony volt az aszfalt meg 320i-t azért meg lehet pörgetni rajta.
2018. jan. 23. 17:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem!
2018. febr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!