Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magánterületen tilosban...

Magánterületen tilosban parkolásnál milyen mértékű büntetésre számíthatunk?

Figyelt kérdés
Szolnokon a Hetényi G. kórházzal szemben a bútorbolt elég parkolt a férjem ( ha esetleg valakinek ismerős a hely), mivel a szülészetre bekerültem 33 hetesen, és úgy gondolta, hogy nem áll a fizetett parkolóba, mivel nem tudta mennyi időt fog bent tölteni nálam. Hirtelen hozott egy rossz döntést, és a bútorbolt vásárlóinak fenntartott parkolóba állt be. Természetesen feljelentették, így most várjuk a büntetést. Mire számíthatunk? Járt már valaki (esetleg ezen a helyen) így? Előre is köszi.

2012. ápr. 16. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki jelentette fel?
2012. ápr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DannyZuko ***** válasza:

ha magánterület, akkor ott nem intézkedik rendőr, csak ha akadályoz vagy balesetveszélyes. Ha semmi extra, csak leparkolt egy ráadásul parkolónak fentartott ehlyre, csak nem vásárolt, hanem otthagyta a kocsit... Megnézném azt aki a feljelentését alátámassza úgy, h ne legyen támadható...


Kérem... én a bútorboltba indultam, amikor az utca túloldalán álló ismerősöm észrevettem és hozzá átmentem. Nem értem az intézkedés okát és egyenesen fel vagyok háborodva az eljáráson. Előzetes szándékomról letette, mert a bírság befizetése után amúgy sem maradt volna pénzem a bútorboltban vásárolni.


kb... bármivel támadható.


Oda készültél, csak rádjött a hasgörcs és anyi ideig tartott, h nem értél vissza a kocsidhoz a szembeni kricsmi mosdójából...

2012. ápr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A bolt tulajdonosa.
2012. ápr. 16. 11:50
 4/6 A kérdező kommentje:
DannyZuko! Köszi! :) Egyébként mi is ezen gondolkodtunk, hogy ez simán megtámadható.
2012. ápr. 16. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem tud csinálni, úgy ahogy az utánam szóló is írta.
2012. ápr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, reméljük így lesz! :)
2012. ápr. 16. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!