Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit lehet lealkudni egy...

Mennyit lehet lealkudni egy autó árából?

Figyelt kérdés
Ha magánszemélytől vásárolok kb 1,5millió forint értékben hasznbált autót, akkor mennyit tudok lealkudni belőle? Mennyit szoktak ami még nem pofátlan, és bele is megy az eladó?

2018. jan. 20. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi az ami nem pofátlan?

Átnézed az autót. Ha van hibája amit nem mondott el, vagy nézel hasonló árú autókat.

2018. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Max. 100.
2018. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha cigány vagy bármennyit 😅
2018. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amikor en vettem akkor 20.000et alkudtam, tobbet nem sikerult.

Mikor eladtam akkor ugy lottem be az arat hogy tuti alkudni fognak. 30.000et utan szandekoztam elengedni de vegul 60at engedtem el mert sokan meg ennel 50el kevesebbet akartak adni.

Tehat van aki ugy hivott fel hogy 110et akart volna alkudni.

Volt aki eljott, megnezte es ocsarolta majd benyogte az arat amit adna erte de ez is 90-110ezres alku lett volna.


Annyit lehet alkudni amire ugy gondolod hogy piaci aron venned a kocsit vagy az alatt kicsivel ha az elado kezetraz az arra. Pl 400.000et érő autot 500.000ert akarnak elpasszolni akkor felhivhatod h uram, erdekel a kocsi de 400nal tobbet nem adok mert ennyier mashol is talalok ilyet.

Viszont ha 380at ker a 400ezres kocsiert akkor nagy alkuban ne remenjkedj hanem abban hogy nem adta el mire te odaersz.


1,5 milliosbol ugy 80-100at lealkudhatsz de beprobalkozhatsz 1,3 millios ajanlattal. Mint mondtam vannak akik pofatlanul olcson akarnak kocsit venni ugyhogy nem lennel egyedul egy ilyen ajanlattal :D

2018. jan. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani. Van aki 1 forintot se enged, de van aki 300-at is akár
2018. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Autó, egyén, ár, hangulat, rászorultság kérdése. Találkoztam olyan agyhalottal, aki a 2,1 milliós autót 1,5-ért akarta elvinni. De volt végül olyan vevő aki alku nélkül elvitte mert ő látta, hogy jól jár vele. Sok olyan van aki nyaralási jogot, isten háta mögötti építési telket, ügyeggyöngyöt akar cserébe. Ezeket a próbaút vagy találkozó előtt érdemes tisztázni. Jelen példádban, 100 ezres alku még nem gáz. Ha a tulajnak sürgős eladni, vagy valami nagyobb műszaki hibát találsz az autón, akkor 2-300 ezres alku is belefér.
2018. jan. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Autóvásárlás során a legpofátlanabb a fóti AAA Autó elnevezésű féreg cég.

100-at simán alkudhatsz. Legyél nagyon képben a hasonló évjáratú és felszereltségű autókkal kapcsolatban, ezt lássa az eladó

2018. jan. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!