Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten hol járkálnak...

Budapesten hol járkálnak szuperautók?

Figyelt kérdés
Néztem egy gyik-es kérdést és amiket ott írtak helyeket "lánchíd környéke, Gresham palota stb stb" ott nem voltak pedig többször is visszamentem. A legjobb autó amit láttam az egy Mustang volt. Viszont Ferrari, Lamborghini, Porsche, Maseratti sehol. Szóval szerintetek hol lenne a legtöbb esélyem látni ilyen szörnyetegeket?

2018. jan. 20. 17:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Előfordul, szerencs kérdése :) Például tegnap két Ferrari (egyik az Árpád fejedelem útján, másik a Deák térnél) Láttam már régebb tréleren Lamborghini-t a Hungária körúton, Váci úton Ferrarit, 21-es úton Lamborghinit (valamelyik év május 1), Porsche Carrera GTS-t ma a Lehet térnél :)


(Az utcák Budapestre értendők)

2018. ápr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Havanna lakótelep
2018. ápr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Bagykorut belso reszen szinte barmikor rozsadombi lakoparknak lemesz peldaul megygarazsaba lathatsz ott is bentlyt lambot brabust porschet meg mesartibol rengeteg van az inkabb kar tomegauto nafor utcaban szinte mindig latok egy fekete avantadort (lambo) kiraly utca is jo ejszaka illetve sok ilyen kocsit lathatsz frenkventalt helyeknek melygarazsaiba pl kiraly utca deak es kornyeke kossuth ter stb.
2018. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

én láttam egy McLarent az oktober 6 utcában.


a vicces az volt hogy volt aki telefonnal fényképezgette, pedig netről bármikor jobb fotót lehet róla leszedni. :)

2023. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

illetve Budaörsön a szivárvány utcában mindig parkol egy Dodge

nem pont Viper, de ez is sportkiadás, és az amerikai kocsikra jellemzően baromi nagy.

2023. aug. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!