Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Honda Civic?

Első autónak Honda Civic?

Figyelt kérdés

Szeretnék új autot venni, összesen van ra 1millióm,

sokaig sporoltam :D

De valahogy nem szeretnek mindjart egy drágább autot venni ezert sokat olvastam a témában és megtetszett a Honda civic 1,4 66kw, 1998, igen pont 20 éves, 160ezer km, csalad szerint egy öreg hasznalhatatlan autó lessz amiért feleslegesen dobok ki 360ezret. Szerintetek?



2018. jan. 20. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Hát ha van 1 misid, akkor tényleg nem 20 éves autót kéne venni. 500-6000k ig elmennél akkor is maradna karbantartásra stb.
2018. jan. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 D. Brasco ***** válasza:
15%

Szerintem felejtsd el a civicet......

Azt meg en sem ertem hify ha 1 milliod van aztot venni akkor miert 300ezres hugyokat nezegetsz

2018. jan. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a v8laszokat, tulajdonképpen betaulni venném

Esetleg valami tipp hogy mit vehetnék?? túl nagy a bőség zavara

2018. jan. 21. 09:29
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha egy olcsó fostaligát akarsz, ami fillérekből fenntartható és elvisz A-ból B-be, akkor swiftet vegyél.
2018. jan. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Ne egy ilyen papírmasét nézz első autónak!

Vegyél egy renault megane 1.5 dci-t vagy ha primitív vagy és bedőlsz a 3f-es szabálynak(fiat ford francia)akkor vegyél egy egy 2004-es golf4-et 1.9tdi vagy 1.6szívóbenzinnel

2018. jan. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Nekem ilyen van két éve és még egy fillért nem kellett költenem rá. De halgathatsz a többi idiótára vegyél nyugodtan valami szart úhyis marad pénzed a javításokra.
2018. jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

#5 a primitív hulladék az pont te vagy. A "papírmasinások" legalább nem az útszélén rohadnak mindennap a hiteles francia fostartállyukkal. Kisebbségi komplexusos rönyós gyökér vagy ..


Kérdező:a civic jó autó volt de mostanra nehéz olyan találni ami nem hülyegyerekautó volt évekig,és nincs szétrohadva. Szerintem túl is vannak ezek árazva a kategória kortársakkal szemben. Ennyi pénzből vehetsz újabb generációs swiftet is (ami nem papír és átmegy a rönyós fostalicskán is) vagy avensis,corolla. Ha mindenáron olyat akarsz amit nem kell sajnálni akkor régi swift,corsa ,daewok esetleg kia rio.

2018. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Mazda mx5 miata. 550 ezertől 900 ezerig is vannak jók. Egyszerű autó, kb 900 800 kiló, 116 lóerő, tökéletes. Tudod magadnak szerelni (ha értesz hozzá), ha meg nem akkor is nagyon egyszerű. Strapabíró motorja van, akár egy kicsit tuningolhatod is bátran. Nagyon jó pálya autónak is, és betudsz vele parkolni bárhová. Haveroknak is tetszeni fog, már ha értenek az autókhoz, különben meg kit érdekel. Ja és kabrió, de nem a homokos kategóriába tartozik.
2018. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Végül is borítékolható, hogy ahol a Civic vagy Golf szócska bekerül egy kérdésbe, oda özönlenek a trollok is.


Az alap pont: Nem 20 éves autót kéne venni ha nem muszáj, ennyi. Főleg, úgy hogy keret is van egy fiatalabb, akár ugyanilyen autóra vagy épp más típusra... hihetetlen tényleg, hogy sokan csak azt látják, hogy kuvik vagy nem kuvik.

2018. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%

1. Ne vegyél 2000 előtt készült autót, a közeljövőben ki akarják vonni a forgalomból.

2. Érdemes olyan autót nézni ami 2010 után készült, azoknak a kilométer óráját nem lehet visszatekerni(lebukás nélkül)

3: Ha lehet mindig megbízható eladóktól vegyél autót.

Van hogy az autókereskedés vásárol egy totálkáros autót és utána kipofozzák úgy hogy jól nézzen ki aztán az az autó alattad fog lerobbanni 1-2 hónap múlva.

2018. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!