Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Következő autónak Honda...

Következő autónak Honda Civic-et ("UFO"), Toyota Avensis 1. generációt vagy Toyota Corollát (2002-től) ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Az "UFO" Civic 1.4-es, 83 lovas lenne (2006, 2007-es évj.),

az Avensis 1.6-os, a Corolla meg az 1.4-es, 97 lovas, VVT-i

motorral (2002 vagy 2003-as évjárat). Ki melyiket ajánlaná.

Úgy tudom, hogy a felsoroltak a világ legmegbízhatóbb autói közé tartoznak, a Hondát sokan a japán Bmw-nek nevezik, az ismerőseim körében legalábbis. Minőség, vezethetőség, technikai színvonal, fejlesztések... Azt tudom, hogy sokan nem ajánlják a Civic-hez a 83 loerős motort, de nekem az bőven elég is lenne, mert főleg városban használom a jelenlegit is, néha országút, 2 város között, autópályán soha. Azt is hallottam, noha ők abszolút japán ill. Corolla fanok, hogy Corollában nem számít a kor és a km-szám, nyugodtan vehetek, akár egy 25-30 évest is, akár 500 ezer km-rrel, tönkre menni úgysem fog, hiszen japán és a Corolla a világ legjobb, legmegbízhatóbb autója! Utóbbiak nyilván túlzások, mert hiába japán meg Corolla, ha el van hanyagolva, azért az előbb-utóbb megbosszulja magát.

Ill. még annyit, hogy az nem lenne visszalépés, egy 2007-es autó után mondjuk egy 2002-es, 2003-ast venni (Corolla, 1.4), mert úgy látom az ismerőseim, rokonaim körében, hogy mindenki fiatalabb autót vesz következőnek.

Bocesz ha hosszú voltam...



2018. jan. 18. 08:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem lenne visszalépés? - lemaratt a kérdőjel.
2018. jan. 18. 08:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem egy kategóriában játszó autókat nem lehet értelmesen összehasonlítani...
2018. jan. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az UFO Civic már nem japánban készült, vannak azért negatív tapasztalatok is vele.
2018. jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kolera vagy Avensis.
2018. jan. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az itt felsoroltaknál a rohadás a kolerikus pont. Nézd át a kasztnit, úgy válassz.
2018. jan. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!