Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Horvátországban melyik benzink...

Maverick95 kérdése:

Horvátországban melyik benzinkúton érdemes tankolni?

Figyelt kérdés

Itthon mindig OMW-t szoktam, teljesen megvagyok elégedve a minőségével. Horvátországba fogunk utazni és se OMW, se Shell nincs jelen Horvátországban. Amit olvastam, hogy van Petrol, INA

Szerintetek minőségben melyikek a legjobbak, főleg azon benzinkutak közül amelyeket találok autópálya mentén.

Köszönöm.



2018. jan. 22. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Az INA az MOL tulajdon, teljesen jó. A Petrol az szlovén,de abból nem sok lesz az országban. A Crodux is valami horvát cég, de passzolom milyen.

Szerintem teljesen mindegy hol tankolsz.

2018. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tök mindegy.
2018. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fél EU-t bejártam kocsival, nem vettem észre teljesítménybeli különbséget.
2018. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszéltem több emberrel is, aki Horvátországba járt, mindenki azt mondta, hogy kizárólag az INA-hoz menjek. Ezt be is tartottam, ott akármilyen autóval tankoltam (voltam többel is), egyiknél sem volt probléma. Az tuti jó.
2018. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ina tökéletes, és eléggé elterjedt országszerte.
2018. jan. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!