Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E46 330ci ára meddig...

BMW E46 330ci ára meddig süllyedhet?

Figyelt kérdés

Ha nem első autónak használom, érdemes megtartani , vagy ne vesződjek vele?


Áll egy 325i E30-am lassan 8 éve otthon, nemrég ránéztem az árakra, és dobtam egy hátast , emiatt a kérdés.



2018. jan. 23. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem ikonikus autó, késöbb sem lesz értéke. Mind a kettő ára nullára fog zuhanni előbb-utóbb és eladni se lesz egyszerű.
2018. jan. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem vitatkozni szeretnék az elsö kedves válaszolóval, de az E30 325i ára eléggé elszállt .

Mobile.de-n 3000 eurótól kezdödik a roncs kategória.Itthon 1,5 - 1,8 M egy patika példány.

2018. jan. 23. 09:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A patika példány lehet. De sokat futott, ütött kopott, valami fészerben rohadó példányoknak nem lesz értéke.

Érdemes lenne azt is nézni mennyi idő alatt mennek el a túlárazott példányok.

2018. jan. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért arra kíváncsi lennék, hogy az elmúlt 3 évben hány darabot adtak el. Bármit meglehet hirdetni irreális áron de attól még nem az az értéke.
2018. jan. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem ikonikus autó?

Az E46 ára már évek óta stagnál, sőt, az utóbbi 1-2 évben lassan emelkedni kezd az áruk. Ettől olcsóbb már biztos nem lesz, elérik lassan azt a kort, hogy lassan keresni kell ilyen autót. Nagyon sokan azt tartják, hogy az E46 az utolsó igazi BMW, főleg a coupe (az E36-ra is ezt mondták régebben, de mindegy).

Egy 325-öst E30-ast pedig nem illik otthon bomlasztani a kerben, ugyanis konkrétan keresett kincs ezzel a motorral. ha használod, és vigyázol rá, akkor vedd úgy, hogy nem mondtam semmit.

2018. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt nem az a kérdés mennyiért hirdetik, hanem hogy mennyiért lehet eladni. Fel lehet rakni 3 millióért is, de nem fog elkelni. 1 millióért sem fogják megvenni, jó tény, hogy felment az ára, de ezt már csak gyűjtők keresek.

Van 2 vevőkör aki E30-at vesz:

1. a gyűjtő. Nagyon precíz, csak gyári lehet rajta minden, gyári fényezés stb... Neki csak a patika 10e km-es kocsi kell

2. Van a lelkes amatőr, aki szeretne egy ilyen kocsit, de nincs rá elég pénze, és ő vagy épít egyet a 0-ról vagy keres olcsón hasonlót.


Ennek a kocsinak nagyon szűk a vevőköre. Az E30 325i kint se fog elkelni hamar. Felrakhatod 3000-4000-ért is, de lehet 3 évig senki nem fog jelentkezni.


Az E46 az még van bőven annak, nem fog felmenni az ára. ilyen 1.5 millió környékén fog megállni.


Amúgy ha eladáson gondolkozol engem érdekel az E30 325i REÁLIS áron

2018. jan. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

*3-4M a patika E30, egy jobb de nem patika E30 a 2m.

Most egy jobb kb 3-4m, szerintem 2m, a xarabb meg pár száz rugó

2018. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!