Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót válasszam családi...

Melyik autót válasszam családi autónak?

Figyelt kérdés

Még nincs gyerekünk, kettőt szeretnénk majd a jövőben. Viszont most szeretnénk venni egy új autót (0km-es).

A 2 autó nagyon hasonló, árban, fogyasztásban egyaránt. A fő különbség ami miatt vacillálunk, az az, hogy az egyiknek csupán 450 literes a csomagtartója, a másiknak pedig 800 literes.

Nem tudjuk, hogy mennyire tudnánk kihasználni a nagyobb csomagtartót, de nem vagyunk benne biztosak, hogy elég lenne a 450 liter.


2018. jan. 23. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen autó? Azt nehéz elhinni hogy az egyik 800 lenne. Vagy pedig az össz egybe van megadva.

Nekem Partner van és maga a csomagtartó hivatalosan a kalaptartóig 650 l.

De egyébként ha csak ez az eltérés a lényeg, akkor a nagyobbat válasszátok.

Alkalomadtán nagyon jól jöhet a nagyobb hely.

2018. jan. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
dacia dokker a nagyobb autó
2018. jan. 23. 15:54
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

ez csaladi auto ??

[link]


ez inkabb kisteherauto

fuvarozonak jo, munkara de nem csaladnak az kicsit vicces

2018. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És melyik a kisebb? Gondold el, hogy vinni kell egy babakocsit és úgy akartok bevásárolni, vagy éppen nyaralni menni. Szerintem, tekintve, hogy valószínűleg a kisebb is valami Dacia (nem néztem utána, hogy melyiknek 450 literes a csomagtere), én a nagyobbat választanám. Abból baj nem lehet, ha marad hely, abból már inkább, ha kellene, de nincs.
2018. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 gyerekre megtelik az 500 liter, ha messzebre megyünk, kettőre mindenképp a nagyobbat választanám.
2018. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!