Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót válasszam? (első...

Szotyi41 kérdése:

Melyik autót válasszam? (első autónak)

Figyelt kérdés

19/F első autót szeretnék vásárolni 300-600 ezer forint értékben, ferdehátú autókat kerestem :)

Budapesti furikázásra kerestem autót és egyenlőre a benzines autókra voksoltam. A barátnőm és én utaznánk ide-oda a városban esetleg néha leutaznánk a szüleihez, úgyhogy nem hatalmas utakra. Nem szükséges hogy húzzon inkább a fogyasztást és a könnyen szerelhetőséget helyezném előtérbe.


VW Lupo 1.4:

Az újszerűsége,egyszerűsége és az alacsony fogyasztása miatt fogott meg. Manuálisat szeretnék, valamint turbo sincs benne így otthon heggeszthető kb. Viszont a hátránya, hogy nagyon kicsi.


VW Golf IV:

A benzinről sok rosszat mondanak, viszont súlyos autó és így a fogyasztása sem annyira kedvező a számomra.


Honda Civic 96':

Legtöbb sajnos leharcolt állapotú, kívülről nagyon tetszik. Jól megy elvileg, fogyasztásról különböző vélemények születtek így nem tudom pontosan.


Suzukit, Opelt nem szeretnék.


Szerintetek melyik autót érdemesebb megvenni? Más ajánlatokat is szívesen elfogadok :)



2016. nov. 20. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha Opelt nem szeretnél akkor pont azt. :) Nekem az első amit egy éve vettem és nagyon örülök neki az egy Opel corsa c 1,2-es motorral 75 lóerős, városban (sajnos agresszívebben hajtok) fogyaszt 7,5 litert nekem. Olcsó karbantartás, kis virgonc, megy mint a mérgezett egér. Attól hogy kicsi én boldog vagyok benne 190 cm magasan. Hely az annyi van benne hogy a mögöttem ülő és el tud nyugodtan férni, pedig 3 ajtós.
2016. nov. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nissan Micra. Az sem macsóbb kinézetű, mint a Lupo, de jó kis autó. Kezdetnek tökéletes lenne.
2016. nov. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek közül a négyes benzines Golf.

A régi Civicek nekem személyszerint nem jönnek be, a lupo meg lomha a turbó hiányában.

Tuningolást nem ajánlom neked ebben a korban mert rengeteg pénz, főleg úgy, hogyha nem akarod, hogy a KPM elvigye az életedet.

2016. dec. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Skoda S 100. Elsőnek.
2017. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Golf IV túl új az árkategóriához. Ebből a pénzből nem a legjobbat fogod kifogni, ha Golf kell ennyiért, akkor Golf III. Civicből viszont vehetsz már ennyiért jót. Lupo kicsi, nem férfi autó, de a Polo már igen. 500 környékén tudsz venni IV Polót nagyjából 1999-2002 között.
2017. máj. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!