Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Változó geometriás turbó 2. 0...

Változó geometriás turbó 2. 0 golf4 PD motorhoz gyári mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Ugye ez kell bele? :D Arra gondoltam, hogy nem sz@rakodok vele, veszek bele újat. Nagyon szeretem ezt a golfot, és szeretném minnél jobb állapotban tudni. Ami kicsit baszakodik azt cserélem gyárira. Még sokáig szeretném hajtani. Köszi

2018. jan. 23. 17:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Ami benne van régi azt beszámítják, vagy eltudom adni valahol?
2018. jan. 23. 17:21
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérlek mond meg hogy pontosan melyik motor van az autódban, mert én itt 2 literes turbósat nem találtam: [link] IV (1J1)
2018. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsi 1.9 pdtdi
2018. jan. 23. 17:29
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt hittem a 2.0 az mást takar.. nem nagyon értek hozzá. Akkor pontosítok; milyen turbó kell 1.9 pdtdi motorhoz, és mennyibe kerül?
2018. jan. 23. 17:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Melyikhez? 101-116-131-150?
2018. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem nagyon vágod a témát, akkor:

1. Elmész egy alkatrészboltba, odaadod a forgalmit, és ott a motorkód alapján pont olyan turbót kapsz, amilyen kell az autódba.

2. Elviszed szerelőhöz, és ő intézi.


Amúgy van is valami baja az autónak, vagy csak úgy gondolod, hogy ettől lesz "jobb állapotú" az autó, ha 200 ezerért teszel bele egy turbót? Nem attól lesz jobb állapotú egy autó, ha a hibátlan alkatrészeket kidobod belőle :D

2018. jan. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
101 le
2018. jan. 23. 19:05
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak annyi baj van vele, hogy néha letapad, hangos (ami nem tudom jó-e?), és úgy tudom nem volt cserélve soha, csak javítgatták.. Úgy gondolom egy új fényévekkel jobb lehet. A célom csak annyi, hogy korához képest kitűnő állapotban legyen. Bocsánat a hiányos kérdésért, és köszönöm az eddigi válaszokat.
2018. jan. 23. 19:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Letapadni a nagypapás üzemmódtól szokott. Illetve ezeket a Garrett turbókat olcsóbb felújítani mint venni egy vadi újat.
2018. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy jelenleg városban sokat használom, de ez csak átmeneti helyzet, és 3-astól fentebb nem váltok, mert alig pörög a motor, és pont a nagypapis használatot akarom kerülni. Az, hogy drága nem nagyon izgat, egyszer kell megvenni, de akkor biztos nem lesz baja még pár évig.
2018. jan. 23. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!