Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen színűre fessem a...

Milyen színűre fessem a trabantom?

Figyelt kérdés
van egy 1.1-es trabantom, a nyáron teljeskörű felújításon fog átesni. és ehhez hozzá tartozik ugye a ényezés is. az eredeti színe a forgalmi szerint "sárga". bár ez valójában inkább vajszínűnek vagy világos okkernek mondható. nem vagyok biztos benne hogy ez a legmegfelelőbb szín neki. Ti milyen színűre festenétek? jól nézne ki mondjuk egy fekete vagy grafitszürke trabant? esetleg szürke aminek a teteje fehér? mit gondoltok?
2018. jan. 24. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Valamikor nagy divat volt feketére fújni, de eléggé taszító látványok, nekem az a régi kékes árnyalat a befutó, máshogy nem is nagyon tud szimpatikus lenni. Ezek vicces kis autók, olyan színt kell választani ami illik hozzá, a merész színek nagyon sufnisnak hatnak a kis autón. Én a gyári színekben gondolkodnék, esetleg azokat élénkíteni egy kicsit.

Ez például nagyon szimpatikus nekem:

[link]


Ezzel szemben ezzel jól ki..asztak:

[link]

2018. jan. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
dobd ki a kukába azt a fost
2018. jan. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
1-es az első link az élénk kék szerintem is nagyon jól néz ki, és illik is hozzá!!!
2018. jan. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a fekete Trabant ocsmány. Egyetértek azzal, hogy vicces kisautó, élénk szín állna jól neki. Én elgondolkodnék a sárga egy másmilyen árnyalatán, és akkor tán a forgalmit se kellene átírni. Ha ez nem, akkor meg inkább világosabb, élénkebb színt választanék. De az ezüst, grafit verzió is szép lehet. Persze ízlésekről nem lehet általánosságban beszélni. Neked tetsszen, az a lényeg.
2018. jan. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Keress egy graffitist, aki átrajzolja neked a Trabantot :-)
2018. jan. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Inspirációnak hallgasd meg ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=6-GhWPNjueE

2018. jan. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Az élénk világos szinek jól mutatnak.

2018. jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Babakék :)
2018. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Zöld Trabant szerencsét hoz.
2018. okt. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!