Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Golf IV indítás probléma....

Attila8818 kérdése:

VW Golf IV indítás probléma. Valami tipp?

Figyelt kérdés
2001-es benzines 1.4-es 16 szelepes(AXP) Földön van. Előfordul hogy nem indul, miután már jártam vele, csak többszöri próbálkozásra,van hogy 10-20 próbálkozás is kell. Van hogy nem csinálja csak hetente,van hogy naponta, megállás után. Reggel mindig elsőre indul. Diagnózis megvolt, senki sem tud semmi konkrétat. A befecskendezés frissen tisztítva, hibakódnak kiadta a 2es lambda szondát,EGR-szelep hiba,de a szakik szerint nem emiatt van a baj. Valami tippetek van? Már több szerelőnél is jártam,de csak találgattak.
2018. jan. 24. 11:13
 1/2 anonim válasza:
Azóta megtudtad, hogy mi volt a baj? Nekem is hasonló gondom van, de a márkaszervízben sem jöttek rá 2,5 hónap alatt mi lehet ez pontosan.
2018. dec. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 GalatM válasza:
Szia. Ha lett valami megoldás az engem is érdekelne. Már lassan fél éve szerelőnél a kocsi és teljesen megegyezik a problémánk. És egyszerűen nem tudnak rájönni mi lehet a gond.
2019. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!