Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hidegen csak nagyon nehezen...

Hidegen csak nagyon nehezen indul a piaggio zip-em, mi lehrt a probléma?

Figyelt kérdés
Vettem pár napja egy piagio zip-et (50cc) ki lett takarítva a karbi meg a gyertya is de hidegen nagyon nehezen lehet indítani önindítóval egyáltalán nem ám melegen pöccre még az önindítóval is, automata szivatós legnagyobb bánatomra mi lehet vajon a probléma?

2017. márc. 10. 10:37
 1/3 anonim válasza:
Az automata szivató csinálja a bajt.Benzinben szegény a keveréked azért nehézkes a hidegindításod.Nem tudom hogy hőfokjeladóról kapja a szivató a motorhőmérsékletet (vízhűtéses blokk esetében igen),vagy bimetálos.Egy koszos fúvóka is csinálhatja a bajt,bár kitakarítottad de bármi előfordulhat.Szivató környékén keress,eltört rugó nehezen mozgó alkatrészek ügyében.
2017. márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Locsold meg benzinnel.
2017. márc. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben kiszereltem az automata szivatót és az jól működik azonban megnéztem és a motorból nem kap áramot
2017. márc. 12. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!